close

Enter

Log in using OpenID

DDL-8700L Tavsiye Edilen Parçalar

embedDownload
POPÜLER JUKI DİKİŞ MAKİNELERİ İÇİN TAVSİYE EDİLEN YEDEK PARÇALAR
MODEL
AMB-289
AMS-210E
TANIMI
Bilgisayar Kontrollü, Tek İplik Zincir Dikişli, Yüksek Hızlı Düğme Boğaz Sarma Makinesi
Programlanabilir Bilgisayar Kontrollü Kilit Dikiş Çevrim Nakış Makinesi
AMS-221E
Programlanabilir Bilgisayar Kontrollü Direct Drive Kilit Dikiş / Çevrim Nakış Otomatı
AVP-875
Jeans Arka Cep Takma Otomatı
APW-895
İptalsiz Çift İğne Elektronik Cep Fleto Dikiş Otomatı
DDL-8700-7
Tek İğne Elektronik Düz Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
DDL-8700L
Tek İğne Elektronik Düz Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli) - Deri ve Ağır İş için
DDL9000SSWB
Direct-Drive, Yüksek Hızlı, Tek İğne Düz Dikiş Makinesi - Otomatik İplik Kesmeli
DLN-6390-7
Tek İğne Yüksek Hızlı, Silindir Yataklı (Burunlu), Büyük Mekik, Çektirmeli Kilit Dikiş Mak.
DLN-9010SS-WB
Tek İğne, Yüksek Hızlı, İğne Transportlu, Direct Drive Düz Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesmeli)
DP-2100SZ
Tek İğne Bilgisayar Kontrollü, Yağsız Kafa, Kilit Dikiş Kol Takma Mak.
DU-1181N
Tek İğne Alt-Üst Transportlu, Duble Büyük Mekik Kilit Dikiş Makinesi
LBH-780
Tek İğne Yüksek Hızlı Kilit Dikiş İlik Makinesi
LBH-1790S
Bilgisayar Kontrollü Yüksek Hızlı Kilit Dikiş İlik Açma Makinesi
LH-3100 SERIES
Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Makineleri (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
LH-3500 SERIES
Çift İğne, Düşük Yağlamalı, İğne Transportlu Kilit Dikiş Makineleri
LH-4100
Çift İğne, Yüksek Hızlı, Direct Drive Elektronik Kilit Dikiş Makineleri (Otomatik İplik Kesmeli)
LK-1900HA
Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Programlanabilir Punteriz Makinesi
LK-1903ASS
Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Kilit Dikiş Düğme Dikme Makinesi
LU-1510N-7
Tek İğne, Senkronize Transportlu, Dikey Eksenli, Büyük Mekik, Elektronik Kilit Dikiş Mak.
LU-2210N-7
Tek İğne, Senkronize Transportlu, Dikey Eksenli Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
LU-2212N-7
Tek İğne Çift Pabuçlu Alt-Üst İğne Transportlu, Dikey Eksenli, Büyük Mekik Kilit Dikiş Mak.
LZ-2284N
Tek İğne, Yüksek Devirli Çift Fonksiyonlu (Atlar ve Diker) Zigzag Dikiş Mak.
LZ-2290ASS
Bilgisayar Kontrollü, Direct-Drive, Oto. İplik Kesme ve Ayak Kaldırmalı Zig-Zag Dikiş Mak.
MB-377NS
Yüksek Devirli, Tek İplik, Düğüm Atma Fonksiyonlu Zincir Dikiş Düğme Dikme Makinesi
MB-1800S
Tek İğne-Tek İplik, Yağsız Kafa, Direct Drive, Bilgisayar Kontrollü Zincir Dikiş Düğme Dikme Mak.
MB-1800/BR10A
Tek İplik, Yağsız Kafa, Yüksek Devirli, Bilgisayar Kontrollü Zincir Dikiş Düğme Dikme Otomatı
MEB-3200JSD
Bilgisayar Kontrollü (İğne ve Lüper Dantela İplik Kesmeli) Gözlü İlik Makinesi
MEB-3810
Bilgisayar KontrollüGözlü İlik Makinesi
MF-7523D-U11-UT37
Yüksek Devir, Direct Drive, Düz Yataklı, Elektronik Reçme Makinesi
MF-7523D-C11-B56-TC16
Yüksek Devir, Direct Drive, Düz Yataklı, Bant Biye Kesicili Alt-Üst Reçme Makinesi
MF-7700 SERIES
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Alt-Üst Reçme Makineleri
MF-7723C10-B64-TC13
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Alt-Üst Reçme Yaka ve kol Ağzı Biye (Klorat) Mak.
MF-7723E10-B64-MD10
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Regulalı Çektirmeli Alt/Üst Reçme Mak.
MF-7723-U10-B64UT33
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı İplik Kesme Bıçak Sistemli Alt/Üst Reçme Mak.
MF-7800 SERIES
2 / 3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu) Alt/Üst Reçme Makineleri
MF-7813-E10-B64-UT24-PL11
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Sağdan Regulalı Alt Reçme Makinesi
MF-7823-H21-B64-UT25-MC35
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Soldan Regulalı Alt/Üst Reçme Makinesi
MF-7923D-U11-3B56-UT51
Yüksek Devirli, Direct Drive, Burunlu, Oto. İplik Kesmeli Etek Reçme Makinesi
MF-7923D-H23-UT57
Yüksek Devirli, Direct Drive, Burunlu, Soldan Regulalı Elektronik Reçme Makinesi
MH-380
2 İğne, Yüksek Devir Zincir Dikiş Makinesi
MH-1410D-AK122-V072
4 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı, İğne Transportlu Çift Zincir Dikiş Kot Kemer Bandı Tutturma Mak.
MO-6704S-OE4-40H-TO42
1 İğne, Yüksek Devir, TO-42 Yandan İplik Kesmeli Overlok Makinesi
MO-6714D-BE6-44H-G39-Q141-T0392-İğne, 4 İplik, Yüksek Devir, Ekstrafor Yollu ve Bant Biye Kesmeli Overlok Makinesi
MO-6714S-BE6-40H-T0-41
2-İğne, Yüksek Devir, TO-41 Yatay İplik Kesmeli Overlok Makinesi
MO-6716D-FF6-50H-T0-41
2 İğne, Yarı Yağsız Kafa, Yüksek Devir, T0-41 Yatay İplik Kesmeli Emniyet Dikiş Overlok Makinesi
MO-6916G-FH6-700-TO-50
2-İğne, Yüksek Devir, Alt Transportlu Emniyet Dikiş Overlok Makinesi
MO-6743S-1D6-50H-TO-41
3-İğne, 6 İplik Emniyet Dikiş / Overlok Makinesi
MOL-254
2 İğne, Direct Drive Pantolon Kemer Köprü Takma Otomatı
MP-200NL
Nokta Punto Dikiş Makinesi
PLC-1710-7
1-İğne Sütunlu, Senkronize Transportlu Kilit Dikiş Makinesi
PLC-1760-7
2 İğne Sütunlu Senkronize Transportlu, Dikey Akslı Büyük Mekik Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesme)
TO-41
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
TO-42
3 İplik Overlok için Yandan İplik Kesme Sistemi
TO-48
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
TO-50
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
35800-DNU-9
3-İğne, Kollu Zincir Dikiş Makinesi (Yan Çatma)
36200-V300-60
4-İğne, Kollu, Alt/Üst Lok Dikiş Makinesi (Bindirmeli, Kademeli, Üst Üste, Uç Uca)
SAYFA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
AMB-289 Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü, Tek İplik Zincir Dikişli, Yüksek Hızlı Düğme Boğaz Sarma Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Miktar
100
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
MSM3AAN1400
SM8030450SP
40020634
B1239372000
SM8040310SS
40020670
B24063730A0
17857400
SM6850350TP
40020649
40020931
40020977
40020932
40020930
17858804
17857004
TANIMI
NEEDLE SMX332EXTLG-NY # 14
SCREW M3 L=4
YOKE_SLIDE
LOOPER
SCREW
COUNTER KNIFE ASSY
MOVING KNIFE ASM
BUTTON CARRIER
FLAT SCREW
NEEDLE BAR
NAIL CRAMP MEDIUM
BUTTON CARRIER BASE
NAIL CRAMP SMALL
NAIL CRAMP LARGE
BUTTON CARRIER
BUTTON CARRIER
4
40020807
2006 JUKI MIami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
AMS-210E SERISI Tavsiye Edilen Parçalar
Programlanabilir Bilgisayar Kontrollü Kilit Dikiş Çevrim Nakış Makinesi
NO.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Miktar
1
1
1
5
1
1
1
1
1
100
1
1
1
1
PARÇA NO
400-26882
400-14965
B1828-210-DAA
B1806-210-D00
40026884
40023632
SM-8030412-TP
400-14963
40030933
MDP-170B1800
B2107-210-D00
B2426-210-00B
B2424-210-000
B2421-210-AA0
TANIMI
NEEDLE_BAR
SHUTTLE (H)
BOBBIN CASE ASM
BOBBIN
NEEDLE_BAR_THREAD_GUIDE_H
INTERMEDIATE_PRESSER_A
NEEDLE SCREW
SHUTTLE DRIVER
NEEDLE_PLATE_H_ASM
NEEDLE DPX17 #18
WIPER
NEEDLE HOLE GUIDE H
COUNTER KNIFE
MOVING KNIFE
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
AMS-221E SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
Programlanabilir Bilgisayar Kontrollü Direct Drive Kilit Dikiş / Çevrim Nakış Otomatı
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
400-13640
2
1
SM-8030412-TP
3
100 MDP-500B1400
4
100 MDP-170B1800
5
100 MC-2005010-00
6
100 MC-3720011-00
7
1
400-23632
8
1
400-14965
9
1
B1828-210-DAA
10
5
B1806-210-D00
11
1
400-14964
12
1
400-29412
13
1
229-21605
14
1
B2426-210-00A
15
1
B2426-210-00B
16
1
B2424-210-000
17
1
B2421-210-AA0
18
1
SS-1060210-TP
TANIMI
JUKI grease B tube
Screw
Needle DPX5 #14
Needle DPX17 #18
Needle #100
Needle 135X17 #110
Intermediate Presser A
Shuttle (H)
Bobbin case ASM
bobbin
Shuttle
Thread take-up Spring
Thread take-up Spring
Needle hole guide D=1.6
Needle hole guide D=2.0
Counter knife
Moving Knife COMPL.
Screw 3/32-56 L=2.2
NOTLAR
Type
Type
Type
Type
S
H
S
H
Type H
Type
Type
Type
Type
Type
S
H
S
S
H
(for
(for
(for
(for
ST)
ST)
JE)
JE)
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
AVP-875S Tavsiye Edilen Parçalar
Jeans Arka Cep Takma Otomatı
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1 139-22208
2
1 SS-7080510-TP
3
1 B1611-220-000
4
1 B3129-012-A00
5
1 B3112-761-000
6
1 G1814-875-000
7
5 G1817-875-000
8
1 G1816-875-000
9
1 114-09257
10
1 114-09604
11
1 G2422-875-000
12
1 110-42652
13
100 MC-2005313-00
TANIMI
TAKE-UP THREAD GUIDE B
SCREW 1/8-44 L=4.5
SPRING
TENSION SPRING
THREAD TAKE-UP SPRING
HOOK ASM
BOBBIN
BOBBIN CASE
MOVING KNIFE J ASM
FIX KNIFE
NEEDLE HOLE GUIDE
THREAD TAKE-UP PICKER ASM
NEEDLE 134 SERV7 NM130
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
APW-895 Tavsiye Edilen Parçalar
İptalsiz Çift İğne Elektronik Cep Fleto Dikiş Otomatı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Miktar
PARÇA NO
1
400-33463
1
400-25634
1
400-25646
5
400-26155
1
400-39741
1
400-33433
5
400-33412
1
400-25626
1
400-39942
1
400-36559
1
400-36560
1
400-36561
1
164-09906
1
164-11308
100
SCHMETZ 190R
TANIMI
Needle Bar
Wiper
Lower Knife
Knife Right A
Assy Large Hook
Assy Bobbin Case
Bobbin
Nipper spring L
reflection sheet
moving cuter
fixed knife
fixed knife spring
needle thread counter knife
fixed knife
Needle
İÇİNDEKİLER'E DÖN
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DDL-8700-7 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Elektronik Düz Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
NO.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Miktar
PARÇA NO
1
SS-7080510-TP
1
110-40201
1
229-21605
1
B1109-552-000
1
SS-2060210-SP
1
111-41355
1
110-38759
5
229-32909
1
B1613-012-I00
2
SS-4080620-TP
1
110-40052
1
D2406-555-D0H
1
229-39508
1
229-56809
100 MDB-100B1400
TANIMI
NEEDLE SCREW
THREAD GUIDE FOR KNIFE
THREAD TAKE-UP SPRING
THROAT PLATE
SCREW
HOOK ASM
BIBBIN CASE ASM
BOBBIN
FEED DOG I
SCREW 1/8-44 L=6
MOVING KNIFE ASM
COUNTER KNIFE
NEEDLE BAR 134
WIPER
NEEDLE
JUKI, MIAMI all right reserved
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DDL-8700L Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Elektronik Düz Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
Deri ve Ağır İş için
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
229-21605
2
1
110-62007
3
1
110-62759
4
5
229-32909
5
1
B1837-012-0A0
6
1
D1524-126-WBA
7
1
B1505-552-000A
8
1
110-62601
9
1
229-16506
10
1
SS-2110920-TP
11
1
110-01500
12
1
SS-7080510-TP
13
1
SS-7091110-TP
14
100 MDB-100B2100
TANIMI
THREAD TAKE-UP SPRING
THROAT PLATE A
HOOK ASM
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM
PRESSER FOOT ASM
PRESSER SPRING
FEED DOG
SET SCREW
SCREW 11/64-40 L=8.5
SCREW
SCREW 1/8-44 L=4.5
SCREW 9/64-40 L=10.5
NEEDLE DBX1 #21
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS İÇİNDEKİLER'E DÖN
DDL-9000SS/WB Tavsiye Edilen Parçalar
Direct-Drive, Yüksek Hızlı, Tek İğne Düz Dikiş Makinesi - Otomatik İplik Kesmeli
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Miktar
PARÇA NO
1 229-21605
1 229-57005
1 SS-2060210-SP
1 SS-7080510-SP
1 B1109-012-I0B
1 SS-2110920-TP
1 SS-2110915-SP
1 B1613-012-I00
1 SS-4080620-TP
1 400-00264
1 111-41355
5 B9117-012-000
1 110-40052
1 D2406-555-D0H
1 113-13103
100 MDB-100B1400
TANIMI
THREAD TAKE-UPSPRING
WPIPER
SCREW
SCREW 1/8-44 L=4.5
THROAT PLATE
SCREW 11/64-40 L=8.5
SCREW 11/64-40 L=6.8
FEED DOG I
SCREW 1/8-44 L=6
BOBBIN CASE ASM
HOOK ASM C
BOBBIN
MOVING KNIFE
COUNTER KNIFE
THREAD GUIDE FOR KNIFE
NEEDLE
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DLN-6390-7 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Yüksek Hızlı, Silindir Yataklı (Burunlu), Büyük Mekik, Çektirmeli Kilit Dikiş Mak.
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
SS-2110920-TP
B1909-505-000
400-03721
SS-1060210-TP
229-21605
400-03908
400-03777
400-03894
G1817-875-000
400-03895
300-31108
302-18408
114-09604
400-03917
400-03919
400-03921
400-04018
MC-2305014-00
TANIMI
SCREW
RUBBER
THROAT PLATE BUSHING
SCREW 3/32-56 L=2.2
THREAD TAKE-UP SPRING
THREAD TAKE-UP LEVER ASM.
NEEDLE BAR AMS
HOOK ASM.
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM.
PRESSER FOOT
SCREW
FIX KNIFE
MOVING KNIFE ASM.
THREAD GUIDE FOR KNIFE
UPPER THREAD HOOK PLATE
WIPER
NEEDLE 180GVS NM140
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DLN-9010SS/WB Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne, Yüksek Hızlı, İğne Transportlu, Direct Drive Düz Dikiş Mak.
(Otomatik İplik Kesmeli)
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Miktar
PARÇA NO
1
B3128-012-000
1
113-00308
1
SS-2110915-SP
1
SS-2110920-TP
1
SS-7080510-TP
1
229-57007
1
SS-2060210-SP
1
113-13103
1
111-41355
5
B9117-012-000
1
400-00264
1
D1609-415-B00
1
SS-4080620-TP
1
113-13053
1
D2406-555-D0H
100 MDB-100B1400
TANIMI
TAKE-UP SPRING
THROAT PLATE
SCREW
SCREW
NEEDLE SCREW
WIPER
SCREW
THREAD GUIDE FOR KNIFE
HOOK ASM.C
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM
FEED DOG
SCREW
MOVING KNIFE ASM
COUNTER KNIFE
NEEDLE DBX1 #14
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DP-2100SZ Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Bilgisayar Kontrollü, Yağsız Kafa, Kilit Dikiş Kol Takma Mak.
NO. Miktar
PARÇA NO
TANIMI
1
1
SS-7080510-TP NEEDLE SCREW
2
1
229-21605
THREAD TAKE-UP SPRING
3
1
236-36301
RING
4
1
40012685
COUNTER_KNIFE
5
1
400-17614
COUNTER KNIFE GUARD
6
1
40017611
MOVING_KNIFE
7
1
40017616
BOBBIN_CASE_ASM.
8
5
B9117-552-A00 BOBBIN
HOOK ASM
9
1
22890305
NEEDLE DP17#11
10 100 MDP170B1100
11
1
40012709
SCREW
12
1
40012940
NEEDLE_HOLE_GUIDE
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
DU-1181N Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Alt-Üst Transportlu, Duble Büyük Mekik Kilit Dikiş Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
400-21615
SS-2110915-SP
SS-2110920-TP
229-02605
229-21605
SS-7080510-TP
400-32702
400-21610
400-21609
400-21791
400-21621
SS-4080620-TP
400-21628
400-22772
SS-7090610-SP
MDP-170B2100
TANIMI
THROAT PLATE
SCREW 11/64-40 L=8.5
SCREW 11/64-40 L=8.5
RULER STOP SEAT
THREAD TAKE-UP SPRING
SCREW 1/8-44 L=4.5
HOOK ASM
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM
PRESSER FOOT ASM
FEED DOG
SCREW 1/8-44 L=6
SPRING
PRESSURE FOOT
SCREW 9/64-40 L=6
NEEDLE DPX17 #21
SC-510/M51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
LBH-780 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Yüksek Hızlı Kilit Dikiş İlik Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Miktar
PARÇA NO
1
B1808-771-0AC
1
B1810-771-0BA
5
B1811-771-000
1
B1552-781-000
1
SS-7080510-TP
1
B2001-771-0A0
1
B2401-771-0A0
1
B2406-771-0A0
1
B2408-771-000A
1
B2405-771-000
1
B2702-047-L00A
1
SS-7620750-SP
1
B3112-761-000
100 MC-2005E07-50
TANIMI
HOOK ASM
BOBBIN CASE ASM
BOBBIN
WORK CLAMP CHECK
SCREW 1/8-44 L=4.5
NEEDLE THREAD TRIMMER ASM
NEEDLE PLATE
BOBBIN THREAD TRIMMER BLADE AS
COUNTER KNIFE
BOBBIN THREAD PULLER
KNIFE 1/2
SCREW 3/16-32 L=6.5
THREAD TAKE-UP SPRING
NEEDLE 134SES 75
İÇİNDEKİLER'E DÖN
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LBH-1790S Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü Yüksek Hızlı Kilit Dikiş İlik Açma Makinesi
NO. Miktar
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
1
1
5
1
1
100
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
100-06104
137-29066
B1811-771-000
400-04255
400-04312
MDP-5J0B1100
B2702-047-L00-A
137-29769
SM-6030500-SN
400-04350
B1552-781-000-A
400-04350
B1552-782-000
TANIMI
TAKE-UP SPRING
HOOK COMPL.
BOBBIN
ASSY UTT TRIMMER
ASSY BTT LOWER
NEEDLE DPX5 #11J
KNIFE 1/2
BOBBIN CASE ASM.
SCREW M3 L=5
THROAT PLATE(S5)
PRESSER
THROAT PLATE
WORK CLAMP CHECK, 2
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LH-3100 SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Makineleri (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
LH-3128,
LH-3168,
LH-3178,
LH-3188,
LH-3120
3128-7
3168-7
3178-7
3188-7
NO. Miktar PARÇA NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
24
25
26
27
28
29
30
32
34
35
36
37
38
39
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
1
1
1
2
2
2
6
1
1
1
1
1
6
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
2
2
1
1
2
2
6
100
101-48054
226-18706
226-18805
110-45101
D3129-555-D00
226-12055
B9117-051-000
226-13509
228-47602
103-92256
MDP-500B1100
226-53158
101-11508
226-53802
228-55605
226-51905
102-10805
102-11605
226-55302
226-60609
102-38202
101-52957
MDP-500B14-00
B3128-527-000
B3128-051-000
226-88253
226-88105
226-25503
226-30602
B1402-528-FAL
B1401-528-FAR
226-85150
226-85358
226-40551
226-35502
226-38050
228-19452
228-13208
228-21409
228-16755
228-20203
228-20302
102-31603
MDP-500B2100
Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
İptalli Çift İğne, İğne Transportlu, Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
Çift İğne, İğne Transportlu, Büyük Mekikli Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
İptalli Çift İğne, İğne Transportlu, Büyük Mekikli Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesme Opsiyonlu)
Çift İğne, Alt Transportlu Klit Dikiş Makinesi
TANIMI
MODEL
NEEDLE CLAMP ASM 1/4
THREAD TAKE-UP SPRING A
THREAD TAKE-UP SPRING B
THREAD TENSION SPRING
THREAD TENSION SPRING
HOOK ASM
BOBBIN
BOBBIN CASE OPENING LEVER
FEED DOG 1/4
PRESSER FOOT ASM 1/4
NEEDLE DPX5 #11
HOOK ASM
BOBBIN
BOBBIN CASE OPENING LEVER
FEED DOG 1/4
NEEDLE BAR
HARD ALUMITE BOBBIN
MOVING KNIFE
COUNTER KNIFE
THROAT PLATE 1/4
FEED DOG 1/4
PRESSER FOOT ASM 1/4
NEEDLE DPX5 #14
THREAD TAKE-UP SPRING B
THREAD TAKE-UP SPRING A
HOOK ASM
BOBBIN CASE
THROATDLATE 1/4
FEED DOG 1/4
NEEDLE CLAMP ASM LEFT 1/4
NEEDLE CLAMP ASM RIGTH 1/4
NEEDLE BAR ASM LEFT
NEEDLE BAR ASM RIGHT
PRESCEK FOOT ASM
FEED DOG 1/4
PRESSSES FOOT ASM
HOOK ASM
BOBBIN CASE OPENING LEVER
FEED DOG 1/4
PRESSER FOOT ASM 1/4
THREAD PRESSER G
COUNTER KNIFE G
BOBBIN
NEEDLE DPX5 #21
LH-3120, 3178N-7, 3128-7
LH-3120
LH-3120,3178N-7
LH-3120
LH-3120
LH-3120
LH-3120, 3168, 3128-7
LH-3120, 3128-7,3168
LH-3120
LH-3120
LH-3120
LH-3120-7, 3128-7
LH-3120-7
LH-3120-7
LH-3120-7
LH-3128-7
LH-3128-7
LH-3128-7, 3178N-7
LH-3128-7
LH-3128-7, 3178N-7
LH-3128-7
LH-3128-7, 3168
LH-3128-7, 3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168SF
LH-3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168
LH-3168GF
LH-3168AF
LH-3168AF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3178N-7GF
LH-3128-7
LH-3188-7
GENUINE PARTS
LH-3500 YARI YAĞSIZ KAFA SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
LH-3528
LH-3528-7
LH-3568
LH-3568-7
Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Mak.
Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesmeli)
İptalli Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Mak.
İptalli Çift İğne, İğne Transportlu Kilit Dikiş Mak. (Otomatik İplik Kesmeli)
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
400-06323
2
100 MDP-500B1400
3
100 MDP-170B2100
4
1
229-21605
5
1
110-15906
6
1
226-88105
7
6
B9117-051-000
8
6
102-10805
9
2
226-53802
10
1
101-11508
11
2
400-12403
12
2
400-44393
13
2
400-33160
14
2
400-12404
15
100 MDP-500B1002
16
100 MDP-500B1402
17
100 MDP-500B2102
18
100 MDP-500B0902
19
1
226-53802
20
2
101-11508
21
6
102-10805
22
6
B9117-051-000
23
1
MML-007600CA
24
1
400-35873
25
1
400-36125
26
1
400-36682
27
1
400-36683
TANIMI
Juki grease A tube
Needle DPx5 #14
Needle DPx17 # 21
Thread take up spring
Oil Wick
Bobbin Case
Bobbin
Hard Alumite Bobbin
Sheet for bobbin case
Spring
Driving Knife
Clamp
Clamp Spring
Fixed Knife
Needle DPx5 #10-2
Needle DPx5 #14-2
DPx5 #21-2
Needle DPx5 #9-2
Sheet
Spring
Hard Alumite Bobbin
Bobbin
Juki Machine Oil 7
Filter B
Filter
ASSY RATCH HOOK
ASSY RATCH HOOK TRIM
MODEL
selective parts
selective parts
LH-3528-7, 3568-7
for LH-3568
for LH-3568-7
for LH-3568-7
for LH-3568-7
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528-7, 3568-7
type F
type S
type G
type A
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528-7, 3568-7
LH-3528, 3568
ALL
ALL
ALL
LH-3528
LH-3528-7, 3568-7
İÇİNDEKİLER'E DÖN
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LH-4100 SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
LH-4128
LH-4128-7
LH-4168-7
LH-4188-7
Çift İğne, Yüksek Hızlı, Direct Drive Kilit Dikiş Makinesi
Çift İğne, Yüksek Hızlı, Direct Drive Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
İptalli Çift İğne, Yüksek Hızlı, Direct Drive Kilit Dikiş Makinesi (Otomatik İplik Kesmeli)
İptalli Çift İğne, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Büyük Mekikli Kilit Dikiş Makinesi (Oto. İplik Kesmeli)
DIRECT DRIVE
LH-4128-7
NO. Miktar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
LH-4168-7
PARÇA NO
B1425-526-000
229-21605
D3128-555-D00
400-25164
400-13786
400-18976
SM-60030672=TP
SS-1090520-TP
SS-6090580-TP
400-12403
400-17033
400-33160
SM-6850400-SP
400-12404
RC-0470611-KP
102-09203
TANIMI
Screw 1/8-44 L=6
thread take up spring
Take up Spring
Comp-Cap_Hook
Assy-Ratch Hook
Assy-Large hook
Screw M3 L=6
Screw 9/64-40 L=5
Screw 9/64-40 L=4.5
driving Knife
Clamp
Clamp Spring
Screw M 2.5 L=4
Fixed Knife
Retaining Ring 4.7
Wiper 3/32"-3/8"
MODEL
LH-4168 & 4168-7
type S,G
type F
for LH-4168-7
for LH-4128-7 & 4128
Juki Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LK-1900HA Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Programlanabilir Punteriz Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
Miktar
1
5
1
100
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
400-06581
138-12102
B1828-980-0BB
MDP-170B2100
D1405-L7A-M00
SM-6030500-SN
229-21605
141-09607
B2421-280-0A0
B2424-280-000
TANIMI
SHUTTLE(H)
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM.
NEEDLE DPX17 #21
NEEDLE BAR THREAD GUIDE
SCREW M3 L=5
THREAD TAKE-UP SPRING
NEEDLE HOLE GUIDE
MOVING KNIFE ASM
FIXING KNIFE
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LK-1903ASS Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü, Yüksek Hızlı, Direct Drive, Kilit Dikiş Düğme Dikme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Miktar
1
1
1
1
1
1
5
1
100
1
1
1
2
1
PARÇA NO
D1405-M7W-F00
D1901-L7V-VB0
D1401-L7V-V00
MAZ-15608-0B0
MAZ-15607-0B0
MAZ-15601-000
138-12102
B1828-980-0BB
MD-P170B14-00
SM-6030500-SN
B2421-280-OAO
B2424-280-000
SS-1060210-TP
400-06580
TANIMI
NEEDLE BAR THREAD GUIDE
THREAD TAKE-UP LEVER ASM
NEEDLE BAR
MIDDLE CLAMP JAM LEVER ASM L
MIDDLE CLAMP JAM LEVER ASM R
GULDE
BOBBIN
BOBBIN CASE ASM
NEEDLE DPX17 #14
NEEDLE SCREW
MOVING KNIFE ASM
FIXING KNIFE
SCREW
SHUTTLE
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LU-1510N-7/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne, Senkronize Transportlu, Dikey Eksenli, Büyük Mekik, Elektronik Kilit Dikiş Mak.
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
B1129-051-000
B3138-512-000
103-08609
SS-7080510-TP
B1502-246-000
SS-6090910-TP
B1611-055-000
B9117-563-000
B1830-563-0A0
B1824-563-000
SS-6090810-SP
B3128-520-000
B3129-526-000
B1109-563-000
B1525-241-HA0
213-49303
MC-3720016-00
TANIMI
FRAME THREAD GUIDE UPPER
TAKE-UP SPRING ADJUSTING PLATE
THREAD GUARD
SCREW 1/8-44 L=4.5
PRESSER SPRING
SCREW 9/64-40 L=9
SCREW
BOBBIN
VERTICAL AXIS SEWING HOOK ASM
BOBBIN CASE OPENING LEVER
SCREW 9/64-40 L=7.5
TENSION SPRING
TENSION SPRING 1.2
THROAT PLATE
PRESSER FOOT ASM
FEED DOG (2.5X702)
NEEDLE SY 3355 160
SC-510/M51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LU-2210N-7/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne, Senkronize Transportlu, Dikey Eksenli Kilit Dikiş Makinesi
(Otomatik İplik Kesmeli)
SC-510/M51
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Miktar
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
107-08105
107-02405
107-26305
107-26404
107-26909
107-61252
107-59603
107-27154
107-11653
107-12552
SM-6040552-TP
107-01704
SS-2110915-SP
MC-3210014-00
TANIMI
NEEDLE BAR
TAKE-UP SPRING ADJUSTING PLATE
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
CLAMP SPRING
HOOK
BOBBIN
FILTER ASM A
FEED FOOT ASM
PRESSER FOOT ASM
SCREW M4 L=4.5
THROAT PLATE
SCREW M4 L=4.5
NEEDLE 134-35 #140
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LU-2212N-7/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne Çift Pabuçlu Alt-Üst İğne Transportlu, Dikey Eksenli, Büyük Mekik Kilit Dikiş
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Miktar
1
1
1
1
1
1
5
2
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
107-08105
107-02405
213-89200
213-89309
213-89408
107-61252
107-59603
107-27154
107-11653
107-12552
SM-6040552-TP
107-01704
SS-2110915-SP
MC-3210014-00
SC-510/M51
TANIMI
NEEDLE BAR
TAKE-UP SPRING ADJUSTING PLATE
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
CLAMP SPRING
HOOK
BOBBIN
FILTER ASM A
FEED FOOT ASM
PRESSER FOOT ASM
SCREW M4 L=4.5
THROAT PLATE
SCREW M4 L=4.5
NEEDLE 134-35 #140
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LZ-2284N Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne, Yüksek Devirli Çift Fonksiyonlu (Atlar / Diker) Zigzag Dikiş Mak.
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Miktar
PARÇA NO
1
100-06104
1
235-03162
1
225-82407
1
225-81508
1
225-26677
5
225-96704
1
225-24169
1
SS-7080520-SP
100 MC-1923007-50
TANIMI
TAKE-UP SPRING
PRESSER ASM
NEEDLE PLATE
FEED DOG
HOOK COMPL V
BOBBIN S
BOBBIN CASE ASM
SCREW 1/8-44 L=4.9
NEEDLE 438 #75
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
LZ-2290ASS/IP-100 Tavsiye Edilen Parçalar
Computer-controlled, Direct-Drive, High-Speed, 1- Needle Lockstitch,
Zig-Zag Stitching Machine with Automatic Thread Trimmer
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
23538309
40003598
22525877
22596704
22557557
22557706
25558209
40018431
MC-1923007-50
TANIMI
THREAD TAKE-UP SPRING
BOBBIN CASE ASM
HOOK COMPL V
BOBBIN S
DRIVING KNIFE ASM
FIXED KNIFE
SPRING
FEED DOG
NEEDLE 438 #75
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MB-377NS Tavsiye Edilen Parçalar
Yüksek Devirli, Tek İplik, Düğüm Atma Fonksiyonlu Zincir Dikiş Düğme Dikme Mak.
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
B1239-372-000
2
1
B1242-373-000
3
1
B2616-372-000
4
1
B2037-372-000
5
1
B2410-373-000
6
1
B2406-373-0A0
7
1
SS-7080310-SP
8
1
SS-7110840-SP
9
1
B1213-372-000
10
100 MTQ-700B16-00
TANIMI
LOOPER
NEEDLE GUARD
SPRING
NIPPER BAK BLOCK SPRING
COUNTER KNIFE
MOVING KNIFE ASM
SCREW 1/8-44 L=3.0
SVREW 11/64-40 L=7.8
SCREW
NEEDLE TQX7 #16
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MB-1800S Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İğne-Tek İplik, Yağsız Kafa, Direct Drive, Bilgisayar Kontrollü Zincir Dikiş
Düğme Dikme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
B1237-373-000
B1242-373-000
B1239-372-000
B2406-373-0A0
B2410-373-000
SS-7080310-SP
182-00501
165-57902
165-67166
SM-4051001-SN
SS-4110815-SP
165-58009
MTQ-700B16-00
TANIMI
YOKE SLIDE
NEEDLE GUARD
LOOPER
MOVING KNIFE ASM
COUNTER KNIFE
SCREW 1/8-44 L=3.0
WORK ATTACHMENT SMALL
BUTTON CARRIER A
SHUTTER PLATE ASM
SCREW M5
SCREW 11/64-40 L=8
BUTTON CARRIER B
NEEDLE TAX7 #16
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MB-1800/BR-10A Tavsiye Edilen Parçalar
Tek İplik, Yağsız Kafa, Yüksek Devirli, Bilgisayar Kontrollü Zincir Dikiş
Düğme Dikme Otomatı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
PARÇA NO
1
B1239-372-000
1
B1242-373-000
1
B2616-372-000
1
B2037-372-000
1
B2410-373-000
1
B2406-373-0A0
1
SS-7080310-SP
1
SS-7110840-SP
1
B1213-372-000
100 MTQ-700B16-00
1
MAZ-0250T000-A
1
165-57902
1
SM-0040601-SA
TANIMI
LOOPER
NEEDLE GUARD
SPRING
NIPPER BAK BLOCK SPRING
COUNTER KNIFE
MOVING KNIFE ASM
SCREW 1/8-44 L=3.0
SVREW 11/64-40 L=7.8
SCREW
NEEDLE TQX7 #16
WIPER THREAD GUARD SPRING
BUTTON CARRIER A
SCREW
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MEB-3200JSD Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü (İğne ve Lüper Dantela İplik Kesmeli) Gözlü İlik Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Miktar
PARÇA NO
1
320-20703
1
320-20604
1
140-50009
1
320-23301
1
140-31108
1
140-31009
1
140-30902
1
140-30803
1
140-32403
1
320-38705
1
SM-6030600-SP
1
SM-8030412-TP
1
320-42707
1
140-09807
1
320-63703
1
320-52409
1
320-15109
1
320-62903
100 MC-1858010-00
TANIMI
THREAD HAUL PLATE
THREAD CUTTER UPPER KNIFE
NEEDLE THREAD CUT KNIFE
THREAD CUTTING KNIFE
SPREADER LEFT
SPREADER RIGHT
LOOPER LEFT
LOOPER RIGHT
SPREADER SPRING LEFT
SPREADER SPRING RIGHT
SCREW M3X0.5 L=6
SCREW
THROAT PLATE A
SCREW
CUTTING KNIFE EYELET M
THREAD TAKE-UP SPRING
SPRING
KNIFE HOLDER 22 M/M EYELET
NEEDLE SCHMET2 558 NM100
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MEB-3810 Tavsiye Edilen Parçalar
Bilgisayar Kontrollü Gözlü İlik Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Miktar
PARÇA NO
1
40115578
1
40115903
1
40115901
1
PA1000601A0
1
40115904
1
40115906
1
40115905
1
40115914
1
40115907
1
40115700
1
40114400
1
40122567
1
40122566
1
40122565
1
40115403
1
40115404
1
40115405
1
40115406
1
40114420
1
40114421
1
40115260
1
40115261
1
40115262
1
40115255
1
40115257
1
40115277
1
40115286
1
40115282
1
40115284
1
HD002780000
1
40115373
1
40115384
1
40115394
1
40115380
1
40115379
1
40115374
1
40115375
1
40115376
1
40115377
1
40115378
1
40115525
1
40115531
1
40115622
1
40115664
TANIMI
LOWER THREAD TENSION ASM.
THREAD CLAMP B
THREAD CLAMP B
AIR CYLINDER
THREAD CLAMP PISTON
THREAD CLAMP PISTON SPRING
PISTON PACKING
O RING
THREAD CLAMP SPRING
BED OIL TANK ASM.
MAIN PCB ASSY.
HAMMER 28MM EYELET H
HAMMER 24MM EYELET H
HAMMER 18MM EYELET H
NEEDLE PLATE A00
NEEDLE PLATE A01
NEEDLE PLATE B00
NEEDLE PLATE B01
X SENSOR ASM.
Y SENSOR ASM.
KNIFE ASSY.
MOVING KNIFE
FIXING KNIFE
FIXING KNIFE GUIDE
MOVING KNIFE LINK 2
TRIMMER KNIFE
LOWER THREAD HOLDER
THREAD HOLDER SPRING
KNIFE SPRING
SENSOR
SCREW
LOOPER ROD ASM.
SPREADER ROD
SPREADER SPRING RIGHT
SPREADER SPRING LEFT
LOOPER BASE
LOOPER RIGHT
LOOPER LEFT
SPREADER RIGHT
SPREADER LEFT
NEEDLE BAR THREAD GUIDE ASM.
NEEDLE BAR
THREAD TENSION BRACKET
KNIFE
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7523D-U11-UT37 RECOMMENDED SPARE PARTS LIST
Yüksek Devirli, Direct Drive, Düz Yataklı Elektronik Reçme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
70001416
22924708
13300801
13301205
13301700
13302203
70001424
13308804
13311451
13311907
13311808
13326806
SM6041000SP
70001514
70001515
70001516
70001517
70001518
13326707
13326350
70001556
13328802
SM6041200SP
70001582
70001583
70001585
13333307
40100791
40100793
13332903
40023441
40019335
13334701
40052924
13337902
40050449
SM6040750TP
40042362
40042363
40042364
40042365
13142500
SM8030350TP
SM8030312TP
13353701
13350301
13357603
13375050
40058033
70001827
40086277
40086274
40086278
40086279
40086280
40086298
40086299
13440409
70001821
70001791
40029004
13458401
SM4850455SP
70001780
70001413
40118009
TANIMI
GASKET H
OIL SIGHT WINDOW
GASKET T
GASKET P
PROTECTION SHIELD
SCREW
THROAT PLATE SUPPORT C11
TIMING BELT
NEEDLE BAR ASSY.
BUSHING NB LOWER
BUSHING NB UPPER
NEEDLE BAR EYELET
SCREW M4 L=10
FEED BAR SEAL 1
FEED BAR SEAL PLATE 1
FEED BAR SEAL PLATE 2
FEED BAR SEAL 2
FEED BAR SEAL PLATE 3
THREAD GUIDE
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
UPPER LOOPER
UPPER LOOPER HOLDER
SCREW M4 L=12
THREAD GUIDE PLATE
THREAD GUIDE PLATE SPRING
THREAD GUIDE
LOOPER THD DISC UPPER
EYELET A ASSY.
LOOPER THREAD GUIDE BASE ASSY.
SPRING
OIL SEAL
ASSY TAKE UP
FRONT NEEDLE GUARD
REAR NEEDLE GUARD
LOOPER
LOOPER HOLDER
SCREW M4 L=7
TENSION POST
KNOB
KNOB GREEN
SPRING BUSHING
CARTRIDGE FILTER
SCREW
SCREW M3 L=3
MAIN FEED DOG
NEEDLE HEAD 56
DIFFERENTIAL FEED DOG
PRESSER FOOT ASSEMBLY
THROAT PLATE
UPPER TRIMMER GUIDE
UPPER KNIFE
LOWER KNIFE
LOWER KNIFE GUIDE
KNIFE SPRING
THREAD CLAMP
SCREW M1.6 L=6
SCREW M2 L=10
SPRING FOR UPPER TRIMMER
LOWER KNIFE HOLDER
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
SPRING
SCREW
MOVING KNIFE HOLDER
MOTOR COVER
SERVO MOTOR
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7523D-C11-B56-TC16 RECOMMENDED SPARE PARTS LIST
(5.6MM GAUGE)
Yüksek Devirli, Direct Drive, Düz Yataklı Alt-Üst İplik Kesmeli Reçme Makinesi
Bant Biye Aparatı (C-11) ve Biye Kesme (TC-16)
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
TANIMI
GASKET P
13301205
GASKET T
13300801
OIL SIGHT WINDOW
22924708
GASKET H
70001416
SCREW
13302203
SM8030312TP SCREW M3 L=3
SM8030350TP SCREW
DRIVING BELT COVER ASSY.
70001831
TIMING BELT
13308804
NEEDLE BAR EYELET
13326806
NEEDLE BAR ASSY.
40078296
BUSHING NB LOWER
40078299
FEED BAR SEAL 1
70001514
FEED BAR SEAL PLATE 1
70001515
LOOPER
13337902
SM6040750TP SCREW M4 L=7
LOOPER HOLDER
40050449
TENSION POST
70001620
KNOB
40042363
KNOB GREEN
40042364
SPRING BUSHING
40042365
THREAD TENSION DISK PRESSER
40042366
CARTRIDGE FILTER
13142500
BRACKET
13366000
THROAT PLATE SUPPORT C11
70001945
TAPE BINDER BRACKET
13304407
13351606
THROAT PLATE
MAIN FEED DOG
13353909
DIFFERENTIAL FEED DOG
13357801
FEED BAR SEAL PLATE 2
70001516
FEED BAR SEAL 2
70001517
FEED BAR SEAL PLATE 3
70001518
THREAD GUIDE
13326707
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
13326350
THREAD TAKE UP
70001548
THREAD GUIDE
70001585
THREAD GUIDE PLATE
70001582
THREAD GUIDE PLATE SPRING
70001583
EYELET A ASSY.
40100791
LOOPER THREAD GUIDE BASE ASSY.
40100793
ASSY TAKE UP
40019335
BELT TAKE UP A
13332507
TAKE UP PLATE
70001579
OIL SEAL
40023441
PRESSER FOOT ASSEMBLY
40056504
NEEDLE HEAD 56
13350301
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7700 SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
(4.8mm, 5.6mm veya 6.4mm GAUGE)
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Alt-Üst Reçme Makineleri
Mark
Kalın Kumaş / Ağır İş Ayarı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
TANIMI
13337902
LOOPER
13328901
SPREADER
13334602
REAR NEEDLE GUARD
13334701
FRONT NEEDLE GUARD
13350301
NEEDLE HEAD 5.6
13354204
MAIN FEED DOG U10 5.6
13358304
DIFFERRENTIAL FEED DOG U10
13375050
PRESSER FOOT ASSY U10 5.6
13354808
THROAT PLATE U10 5.6
13350103
NEEDLE HEAD 4.0
13350202
NEEDLE HEAD 4.8
13350400
NEEDLE HEAD 6.4
13353701
MAIN FEED DOG U10 6.4
13357603
DIFFERRENTIAL FEED DOG U10 6.4
13376058
PRESSER FOOT ASSY U10 4.8
13354709
THROAT PLATE U10 4.8
13351200
THROAT PLATE U10 6.4
13353800
MAIN FEED DOG C10 4.0
13353909
MAIN FEED DOG C10 5.6
13357702
DIFFERRENTIAL FEED DOG C10 4.0
13357801
DIFFERRENTIAL FEED DOG C10 5.6
13376157
PRESSER FOOT ASSY C10 4.0
13376256
PRESSER FOOT ASSY C10 5.6
13351408
THROAT PLATE C10 4.0
13351606
THROAT PLATE C10 5.6
13351705
THROAT PLATE C10 6.4
MUY-128A1000NEEDLE UYX128GAS # 10
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7723C10-B64/TC13 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Alt-Üst Reçme Yaka ve kol Ağzı Biye (Klorat) Mak.
Biye Klorat Aparatı (C-10) ve Bant Biye Kesme (TC-13B)
NO. Miktar
PARÇA NO
13337902
1
1
13328901
2
1
13334602
3
1
13334701
4
1
13376256
5
1
13353909
6
1
13057801
7
1
13351705
8
1
9
100 MUY-128A1000
13350400
10
1
400-20224
11
1
12
1
400-19884
TANIMI
LOOPER
SPREADER
REAR NEEDLE GUARD
FRONT NEEDLE GUARD
PRESSER FOOT
MAIN FEED DOG
DIFF FEED DOG
THROAT PLATE C10 6.4
NEEDLE UYX128GAS # 10
NEEDLE HEAD 6.4
TC FIXED KNIFE
TC MOVING KNIFE
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7723E10-B64/MD10 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı Regulalı Çektirmeli Alt/Üst Reçme Mak.
Regula Bıçağı (E-10) ve Sayaçlı Çektirme (MD-10)
E-10 Fabric Edge Trimmer)
NO. Miktar PARÇA NO
TANIMI
13337902
LOOPER
1
1
13328901
SPREADER
2
1
13334602
REAR NEEDLE GUARD
3
1
13334701
FRONT NEEDLE GUARD
4
1
13350400
NEEDLE HEAD 6.4
5
1
133-56308 THROAT PLATE
6
1
133-54105 MAIN FEED DOG
7
1
133-58205 DIFF FEED DOG
8
1
400-18289 FOOT ASM
9
1
400-16780 MOVING KNIFE
10
1
131-50701 LOWER KNIFE
11
1
400-20004 FINGER GUARD
12
1
13
100 MUY-128A1000NEEDLE UYX128GAS # 10
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7723U10-B64/UT33 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne Yüksek Devir Düz Yataklı İplik Kesme Bıçak Sistemli Alt/Üst Reçme Mak.
Pnömatik Alt ve Üst İplik Kesme ve Otomatik Ayak Kaldırmalı
UT-33 THREAD TRIMMER
NO. Miktar
PARÇA NO
TANIMI
13337902
LOOPER
1
1
13328901
SPREADER
2
1
13334602
REAR NEEDLE GUARD
3
1
13334701
FRONT NEEDLE GUARD
4
1
13350400
NEEDLE HEAD 6.4
5
1
13353701
MAIN FEED DOG U10 6.4
6
1
13357603
DIFFERRENTIAL FEED DOG U10 6.4
7
1
400-40513
THROAT PLATE U10 6.4 (B TYPE)
8
1
9
100 MUY-128A1000 NEEDLE UYX128GAS # 10
134-59003
MOVING KNIFE
10
1
134-58500
LOWER KNIFE
11
1
400-19310
UPPER KNIFE UT
12
1
400-19304
LOWER KNIFE UT
13
1
133-75050
PRESSER FOOT ASM
14
1
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7800 SERİSİ Tavsiye Edilen Parçalar
(4.8mm, 5.6mm veya 6.4mm GAUGE)
2 / 3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu) Alt/Üst Reçme Makineleri
Mark
Kalın Kumaş / Ağır İş Ayarı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
TANIMI
13424809
LOOPER
13328901
SPREADER
13420302
REAR NEEDLE GUARD
13420609
FRONT NEEDLE GUARD
13350301
NEEDLE HEAD 5.6
13431200
MAIN FEED DOG U10 5.6
13433503
DIFFERRENTIAL FEED DOG U10
13375050
PRESSER FOOT ASSY U10 5.6
13354808
THROAT PLATE U10 5.6
13302203
SCREW FOR THROAT PLATE
13350103
NEEDLE HEAD 4.0
13350202
NEEDLE HEAD 4.8
13350400
NEEDLE HEAD 6.4
13430103
MAIN FEED DOG U10 6.4
DIFFERRENTIAL FEED DOG U10
13432109
6.4
13376058
PRESSER FOOT ASSY U10 4.8
13354709
THROAT PLATE U10 4.8
13430707
MAIN FEED DOG
13432901
MAIN FEED DOG
MUY-128A1000NEEDLE UYX128GAS # 10
copyright (c) 2006 JUKI Corporation all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7813E10-B64/UT24/PL11 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Sağdan Regulalı Alt Reçme Makinesi
Sağdan Regula Bıçağı (E-10), Otomatik Alt İplik Kesme ve Ayak Kaldırmalı
E-10
NO. Miktar PARÇA NO
TANIMI
13424809 LOOPER
1
1
13328901 SPREADER
2
1
13420302 REAR NEEDLE GUARD
3
1
13420609 FRONT NEEDLE GUARD
4
1
13350400 NEEDLE HEAD 6.4
5
1
400-22101 PRESSER FOOT
6
1
7
1
134-30905 MAIN FEED DOG
134-33206 DIFF FEED DOG
8
1
133-56308 THROAT PLATE
9
1
134-41704 UPPER KNIFE (UT)
10
1
134-41308 LOWER KNIFE (UT)
11
1
134-40409 SPRING FOR UT
12
1
400-16780 MOVING KNIFE
13
1
131-50701 LOWER KNIFE
14
1
400-20004 FINGER GUARD
15
1
16
100 MUY-128A1000
NEEDLE UYX128GAS # 10
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7823H21-B64/UT25/MC35 Tavsiye Edilen Parçalar
3 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı (Burunlu), Soldan Regulalı Alt/Üst Reçme Makinesi
Pnömatik Alt ve Üst İplik Kesmeli, Otomatik Ayak Kaldırmalı ve Soldan Regula Bıçaklı
UT-25 İPLİK KESME SİSTEMİ
NO. Miktar PARÇA NO
TANIMI
LOOPER
13424809
1
1
13328901 SPREADER
2
1
13420302 REAR NEEDLE GUARD
3
1
13420609 FRONT NEEDLE GUARD
4
1
134-445309THROAT PLATE
5
1
13302203 SCREW FOR THROAT PLATE
6
1
13350400 NEEDLE HEAD 6.4
7
1
134-31101 MAIN FEED DOG
8
1
134-33404 DIFF FEED DOG
9
1
10
100 MUY-128A1000
NEEDLE UYX128GAS # 10
134-41704 UPPER KNIFE (UT)
11
1
134-41308 LOWER KNIFE (UT)
12
1
134-40409 SPRING FOR UT
13
1
134-59003 MOVING KNIFE
14
1
400-42378 LOWER KNIFE (H21)
15
1
400-39364 upper knife (H21)
16
1
MC-35
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7923D-U11-3B56-UT51 Tavsiye Edilen Parçalar
(5.6MM)
Yüksek Hızlı Direct Drive, Burunlu, Oto. İpik Kesmeli Elektronik Etek Reçme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
27
1
PARÇA NO
TANIMI
13301205
GASKET P
70001416
GASKET H
13300801
GASKET T
13301700
PROTECTION SHIELD
13302203
SCREW
70001667
THROAT PLATE SUPPORT
70001663
GASKET B
13406905
TIMING BELT
13326806
NEEDLE BAR EYELET
40078296
NEEDLE BAR ASSY.
40078299
BUSHING NB LOWER
SM6041000SPSCREW M4 L=10
13326707
THREAD GUIDE
13326350
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
70001548
THREAD TAKE UP
13424700
LOOPER HOLDER
70001620
TENSION POST
40042363
KNOB
40042364
KNOB GREEN
40042365
SPRING BUSHING
40042366
THREAD TENSION DISK PRESSER
13142500
CARTRIDGE FILTER
13350301
NEEDLE HEAD 56
SM8030312TPSCREW M3 L=3
SM8030350TPSCREW
13433503
DIFFERRENTIAL FEED DOG
13431200
MAIN FEED DOG
28
1
40058033
THROAT PLATE
29
1
40082974
PRESSER FOOT ASSY.
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
41
1
42
1
70001413
MOTOR COVER
70001556
UPPER LOOPER
SM6041200SPSCREW M4 L=12
13328802
UPPER LOOPER HOLDER
70001742
BELT TAKE UP A
40019335
ASSY TAKE UP
40100771
EYELET R ASSY
40100773
EYELET L ASSY
70001751
THREAD GUIDE PLATE
70001752
THREAD GUIDE
70001735
TAKE UP PLATE
13420302
REAR NEEDLE GUARD
13420609
FRONT NEEDLE GUARD
43
1
13420500
HOLDER FRONT NEEDLE GUARD
44
1
13420203
REAR NEEDLE GUARD HOLDER
45
46
47
48
49
50
51
52
53
1
1
1
1
1
1
1
1
1
13424809
LOOPER
54
1
40118009
13440409
40086278
40086279
40086280
40086286
40086308
70001801
40086274
SERVO MOTOR
SPRING FOR UT
LOWER KNIFE GUIDE
KNIFE SPRING
THREAD CLAMP
GUIDE SPRING
TENSION LEVER
KNIFE GUIDE HOLDER
LOWER KNIFE
55
56
57
58
59
60
61
62
1
1
1
1
1
1
1
1
40086275
40086277
40086298
40086299
40065510
13458500
13458401
70001782
LOWER KNIFE HOLDER
UPPER KNIFE
SCREW M1.6 L=6
SCREW M2 L=10
MOVING KNIFE
LOWER KNIFE
SPRING
LOOPER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MF-7923D-H23-UT57 Tavsiye Edilen Parçalar
Yüksek Hızlı Direct Drive, Burunlu, Soldan Regulalı Elektronik Reçme Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Miktar
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
22924708
70001416
70001421
40033341
13301700
70001667
13302203
13406905
13311451
13326806
13326707
13326350
13325808
70001548
70001556
70001752
13328802
40087068
40100773
70001751
70001753
40019335
13420302
TANIMI
OIL SIGHT WINDOW
GASKET H
BRACKET HOLDER
BRACKET
PROTECTION SHIELD
THROAT PLATE SUPPORT
SCREW
TIMING BELT
NEEDLE BAR ASSY.
NEEDLE BAR EYELET
THREAD GUIDE
UPPER LOOPER TENSION ASSY.
NIPPER PLATE SUPPORT
THREAD TAKE UP
UPPER LOOPER
THREAD GUIDE
UPPER LOOPER HOLDER
CAM THREAD CATCH
EYELET L ASSY
THREAD GUIDE PLATE
THREAD GUIDE PLATE SPRING
ASSY TAKE UP
REAR NEEDLE GUARD
23
24
25
1
13420203
REAR NEEDLE GUARD HOLDER
1
13420500
26
27
HOLDER FRONT NEEDLE GUARD
1
1
13420609
13424700
FRONT NEEDLE GUARD
LOOPER HOLDER
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
13424809
LOOPER
40
1
40042378
70001889
40086277
40086278
40086279
40086298
40086299
70001662
13440409
40086280
40086286
40086274
LOWER KNIFE
FABRIC TRIMMER GUIDE
UPPER KNIFE
LOWER KNIFE GUIDE
KNIFE SPRING
SCREW M1.6 L=6
SCREW M2 L=10
COVER PLATE
SPRING FOR UT
THREAD CLAMP
GUIDE SPRING
LOWER KNIFE
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
56
1
57
58
59
60
61
1
1
1
1
1
40086275
LOWER KNIFE HOLDER
70001801
KNIFE GUIDE HOLDER
70001791
MOVING KNIFE
70001563
UPPER LOOPER
13458401
SPRING
70001860
UPPER KNIFE HOLDER
70001861
UPPER KNIFE
70001855
LOWER KNIFE HOLDER
13350301
NEEDLE HEAD 56
13431101
MAIN FEED DOG
13445200
THROAT PLATE
40069023
DIFFERRENTIAL FEED DOG
SM8030312TPSCREW M3 L=3
SM8030350TPSCREW
40041203
THROAT PLATE
40040376
DIFFERRENTIAL FEED DOG
40032900
MAIN FEED DOG
40118009
40029004
70001782
70001413
SERVO MOTOR
FIXED KNIFE
LOOPER
MOTOR COVER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MH-380/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Yüksek Devir Zincir Dikiş Makinesi
2-
SC-510/M51
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
B1103-380-F00
2
1
B1406-019-FA0
3
1
B1509-038-FB0
4
1
B1613-380-F00
5
1
B2311-380-E00
6
1
B2315-380-000
7
1
B2312-380-000
8
1
B2030-380-000
9
1
B2031-380-000
10
100 MTV-700B1400
TANIMI
THROAT PLATE
NEEDLE CLAMP
PRESSER FOOT
FEED DOG
REAR MOVING NEEDLE GUARD
RIGHT FIX NEEDLE GUARD
LEFT NEEDLE GUARD
RIGHT LOOPER
LEFT LOOPER
NEEDLE TVX7 # 14
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MH-1410D/AK122/VO72 Tavsiye Edilen Parçalar
4 İğne, Yüksek Devir, Silindir Yataklı, İğne Transportlu Çift Zincir Dikiş
Kot Kemer Bandı Tutturma Mak.
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Miktar
PARÇA NO
1
311-45303
1
311-62308
1
311-46301
1
311-70707
1
311-17401
1
311-47358
1
311-53406
1
311-53505
1
311-60203
1
311-54651
1
311-55450
100 MDV-570B2100
TANIMI
NEEDLE PLATE 1/4-1-1/4
SCREW (M5X0.8-7) 60
NEEDLE CLAMP 1/4-1-1/4
SCREW (1/8X44-2.4) 80
PRESSER BAR SPRING (OUTER)
PRESSER FOOT ASM 1/4-1-1/4
FEED DOG 1/4-1-1/4
NEEDLE HOLDER (FRONT)
SCREW (3//32X26-3.8) 60
LOOPER NEEDLE HOLDER ASM
SPREADER ASM 1/4-1-1/4
NEEDLE DVX57 #21
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6704S-OE4-40H/TO42 Tavsiye Edilen Parçalar
1 İğne, Yüksek Devir, TO-42 Yandan İplik Kesmeli Overlok Makinesi
TO-42
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
131-75005
2
1
SS-8080310-TP
3
1
118-82107
4
1
131-91309
5
1
B165-780400T
6
1
119-91908
7
1
119-99307
8
1
118-76166
9
1
R4200-J6E-D0A
10
1
131-50701
11
1
131-50503
12 100 MDC-270B1100
TANIMI
NEEDLE CLAMP 1 NEEDLE
SCREW 1/8-44 L=2.8
MAIN FEED DOG
AUXILIARY FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
LOWER KNIFE
UPPER KNIFE
MNEEDLE DCX27 #14
TO-42 MAT042000AO SIDE CUTTER RECOMMENDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-0360500A
FIXING KNIFE
2
1
MAT-03606000
WORK KNIFE
3
1
MAT-03607000
KNIFE SHAFT
4
1
MAT-02111000
SPRING
5
1
MAT-02502000
DRIVING LEVER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6714D-BEG-44H/G39-Q141-T039 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, 4 İplik, Yüksek Devir, Ekstrafor Yollu ve Bant Biye Kesmeli Overlok Makinesi
T0-39
NO. Miktar
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
1
PARÇA NO
TANIMI
122-56905
SS-8080310-TP
131-91309
119-49807
119-49906
121-76103
118-76869
R4305-J6E-E0A
118-90308
131-50701
131-50503
MDC-270B1100
121-76103
NEEDLE CLAMP 2-NEEDLE(BE6)
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUX1LIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
NEEDLE DCX27 #11
LOWER LOOPER
TO-39 RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-00505000
KNIFE
2
1
MAT-006010B0
KNIFE DRIVING ARM ASM
3
1
MAT-81102T00-A
KNIFE STOPPER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6714S-BE6-40H/TO-41 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, Yüksek Devir, TO-41 Yatay İplik Kesmeli Overlok Makinesi
TO-41
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
PARÇA NO
1
122-56905
2
SS-8080310-TP
1
131-91309
1
121-71500
1
121-72003
1
121-76103
1
119-99307
1
118-76869
1
R4305-J6E-E00
1
118-90308
1
131-50701
1
131-50503
100 MDC-270B1100
TANIMI
NEEDLE CLAMP 2 NEEDLE BE6
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
NEEDLE DCX27 #14
TO-41 (MAT-041000A0A RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6716D-FF6-50H/TO41 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Yarı Yağsız Kafa, Yüksek Devir, T0-41 Yatay İplik Kesmeli
Emniyet Dikiş Overlok Mak.
T0-41
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
122-57507
2
1
SS-8080310-TP
3
1
131-91408
4
1
118-83006
5
1
121-73506
6
1
119-91908
7
1
118-90001
8
1
119-99307
9
1
SS-6060440-TP
10
1
119-91189
11
1
131-16702
12
1
R4612-J6F-F00
13
1
120-15301
14
1
131-50701
15
1
131-50602
16
100 MDC-270B0900
TANIMI
NEEDLE CLAMP 2-NEEDLE
NEEDLE SCREW
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
LOWER LOOPER
SCREW
PRESSER FOOT ASM
THREAD TRIMMER
THROAT PLATE
NEEDLE HOLDER (GUARD)
LOWER KNIFE
PLAIN KNIFE (UPPER)
NEEDLE DCX27 #16
TO-41 (MAT-041000A0A) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6916G-FH6-700/TO-50 Tavsiye Edilen Parçalar
2-İğne, Yüksek Devir, Alt Transportlu Emniyet Dikiş Overlok Makinesi
TO-50
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
132-55203
SS-8080310-TP
115-28502
123-82503
115-28403
123-83501
118-90001
123-84202
123-84400
123-81257
R4612-J6H-L00
120-15301
120-15400
123-84509
115-66502
120-04909
MDO-500S2100
TANIMI
CHAIN LOOPER NEEDLE CLAMP
SCREW 1/8-44 L=2.8
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTAL FEED DOG
UPPER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
LOWER LOOPER
CHAIN LOOPER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
KNIFE
DOX5 S #21S
TO-50 (MAT050010A0) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
2
3
4
1
1
1
1
MAT03506000
MAT-3510000
MAT-03505000
SS-7080520-SP
MOVING KNIFE
KNIFE DRIVING RINK PIECE
FIXED KNIFE
SCREW
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTSİÇİNDEKİLER'E DÖN
MO-6743S-1D6-50H/TO-41 Tavsiye Edilen Parçalar
3-İğne, 6 İplik Emniyet Dikiş / Overlok Makinesi
TO-41
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
100
1
PARÇA NO
131-91408
118-84004
121-73308
121-76103
119-99307
118-90001
121-20705
131-16702
118-78063
R4612-J6D-E01
120-15301
119-99406
121-77903
131-50701
131-50503
MDC-270B1100
122-75004
TANIMI
AUXILIARY FEED DOG
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
UPPER LOOPER
LOWER LOOPER
TRAVELING NEEDLE GUARD
CHAIN LOOPER
THREAD TRIMMER
PRESSER FOOT ASM
THROAT PLATE
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
NEEDLE GUARD
LOWER KNIFE
PLAIN KNIFE
NEEDLE DCX27 #11
NEEDLE CLAMP
TO-41 (MAT-041000A0A) RECOMMEDED SPARE PARTS LIST
1
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
2
1
MAT-035050A0
FIXED KNIFE ASM.
3
1
MAT-035070A0
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
4
1
MAT-03505000
FIXED KNIFE
5
1
SS-8080610-SP
SCREW 1/8-44 L=5.5
JUKI Mimai all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MOL-254 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne, Direct Drive Pantolon Kemer Köprü Takma Otomatı
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Miktar
1
1
1
1
1
1
10
1
1
1
1
1
1
1
100
PARÇA NO
138-72106
144-04800
SM-6850502-TN
144-05005
B1818-210-D0B
B1828-210-DAA
B1806-210-D00
138-82501
B2424-210-000
138-81255
144-13405
144-13306
G5409-254-000-A
G5412-254-000
MDP-170B2100
TANIMI
WIPER
NEEDLE INSTALLING BASE
SCREW M2.5 L=5
SHUTTLE DRIVER
SHUTTLE,H
BOBBIN CASE ASM.
BOBBIN
NEEDLE HOLE GUIDE
COUNTER KNIFE
MOVING KNIFE JUNCTION
TAKE-UP SPRENG SPRING B
TAKE-UP APRING SPRING A
FIXING KNIFE
UPPER KNIFE
NEEDLE DPX17 #19
2006 JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
MP-200NL Tavsiye Edilen Parçalar (3.0 İğne Aralığı)
Nokta Punto Dikiş Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
1
1
1
1
1
100
100
1
1
1
1
1
1
PARÇA NO
231-24902
231-25107
D3128-555-D00
231-23300
SS-2110920-TP
MC-2310009-00
MC-2760010-00
231-35056
SS-7091110-SP
231-34208
SS-4080620-TP
231-36005
231-25800
TANIMI
NEEDLE CLAMP 3.0
NEEDLE BAR THREAD GUIDE 3.0
TAKE UP SPRING
THROAT PLATE 3.0
SCREW 11/64-40 L=8.5
NEEDLE 29-C-150 NM90
NEEDLE 29-C-151 NM100
PRESSER FOOT ASM
SCREW 9/64-40 L=10.5
FEED DOG
SCREW 1/8-44 L=6
LOOPER JC1008P
SPREADER
2006 JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-1710-7 Tavsiye Edilen Parçalar
1-İğne Sütunlu, Senkronize Transportlu Kilit Dikiş Makinesi
NO.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Miktar
1
1
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
100
PARÇA NO
SS-7080510-TP
B1502-246-000
400-38829
B3128-051-000
400-38971
400-38969
214-44559
400-17287
400-38731
107-59603
400-38746
400-38747
MC-3210014-00
TANIMI
SCREW 1/8-44 L= 4.5
PRESSER SPRING
OPENER
THREAD TAKE-UP SPRING A
FEED
THROAT PLATE
PRESSER INNER FOOT ASM
PRESSER FOOT ASM
HOOK ASM
ALUMINUM BOBBIN (DOUBLE-CUT)
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
NEEDLE 134-35 #140
SC-510/M-51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
PLC-1760-7/SC-510 Tavsiye Edilen Parçalar
2 İğne Sütunlu Senkronize Transportlu, Dikey Akslı Büyük Mekik Kilit Dikiş Mak.
(Otomatik İplik Kesmeli)
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
B3138-512-000
2
1
400-38829
3
1
400-38746
4
1
400-38747
5
1
400-39404
6
1
B3128-527-000
7
1
B3128-051-000
8
1
400-38781
9
1
400-38795
10
1
SS-8080310-TP
11
1
400-38842
12
1
400-38731
13
5
107-59603
14
100 MC-3210014-00
TANIMI
TAKE-UP SPRING ADJUSTING PLATE
OPENER
MOVING KNIFE
FIXED KNIFE
CLAMP SPRING B
THREAD TAKE-UP SPRING B
THREAD TAKE-UP SPRING A
FEED (10MM)
PRESSER FOOT (10MM) ASM
SCREW 1/8-44 L=2.8
FEED FOOT (10MM) ASM
HOOK ASM
ALUMINUM BOBBIN (DOUBLE-CUT)
NEEDLE 134-35 #140
SC-510/M51
JUKI Miami all rights reserved.
GENUINE PARTS
T0-41 Komple Parçalar
İÇİNDEKİLER'E DÖN
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
(MAT041000A0A)
NO. Miktar
PARÇA NO
TANIMI
1
1
MAT-041000A0-A
PNEUMATIC FLAT CUTTER ASM.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAT-041000AB
MAT-041000AC
MAT-041030B0
RE-0300000-K0
WP-0450000-SD
MAT-03509000
SS-7080510-TP
MAT-035080A0
MAT-03508000
CQ-2020000-00
MAT-03511000
MAT-03512000
MAT-03510000
MAT-03510000
RE-0400000-K0
SS-7080520-SP
SS-7081310-SP
WP-0371016-SD
MAT-03506000
MAT-041040A0
MAT-03516000
SS-7090520-TP
WP-0371016-SD
MAT-035140A0
MAT-04104000
MAT-035150A0
BP-4000000-00
WP-0502616-SD
SS-1060610-SP
MAT-035050A0
MAT-035070A0
CQ-2020000-00
MAT-03507000
MAT-03517000
MAT-03505000
SS-8080610-SP
NS-6110310-SP
SS-7121410-TP
MAT-03518000
MAT-041030A0
SS-8080310-TP
SM-4041655-SP
SS-7110840-SP
PNEUMATIC FLAT CUTTER ASM.
PNEUMATIC FLAT CUTTER ASM.
KNIFE PLATE ASM.
E-RING 3
WASHER 4.5X8X0.5
SPRING
SCREW 1/8-44 L=4.5
MOVING KNIFE BRACKET ASM.
MOVING KNIFE BRACKET
OIL WICK
KNIFE DRIVING RINK
KNIFE DRIVING RINK BRACKET
KNIFE DRIVING RINK PIECE
KNIFE DRIVING RINK PIECE
E-RING 4
SCREW 1/8-44 L=4.9
SCREW 1/8-44 L=12.5
WASHER 3.7X8X1
MOVING KNIFE
OIL TUBE ASM.
OIL TUBE HOLDER
SCREW 9/64-40 L= 4.5
WASHER 3.7X8X1
OIL TUBE ASM.
OIL TUBE HOLDER
OIL TUBE ASM.
VINYL TUBE, WHITE D=4
WASHER
SCREW 3/32-56 L=5.5
FIXED KNIFE ASM.
MOVING KNIFE SHAFT ASM.
OIL WICK
KNIFE BAR DRIVING SHAFT
AIR LEAK STOPPER
FIXED KNIFE
SCREW 1/8-44 L=5.5
NUT 11/64-40
SCREW 3/16-28 L=14
KNIFE PLATE COVER
KNIFE PLATE ASM.
SCREW 1/8-44 L=2.8
SCREW M4 L=16
SCREW 11/64-40 L=7.8
45
1
MAT-04102000
KNIFE PLATE
46
1
SS-7120910-SP
SCREW 3/16-28 L=9
47
1
SS-6090520-SP
SCREW 9/64-40 L= 5.0
48
1
SS-7060310-SP
SCREW 3/32-56 L=3
49
1
MAT-04101000
KNIFE PLATE COVER
50
1
MAT-04105000
KNIFE PLATE COVER
51
1
SM-6040800-SP
SCREW
GENUINE PARTS
T0-42 Komple Parçalar
İÇİNDEKİLER'E DÖN
3 İplik Overlok için Yandan İplik Kesme Sistemi
(MAT048010A0)
NO. Miktar
PARÇA NO
TANIMI
1
1
MAT-042000A0 PNEUMATIC SIDE CUTTER ASM.
2
1
MAT-036010BA KNIFF REST ASM.
3
1
MAT-03602000 KNIFE REST LID
4
1
SS-2060320-SP SCREW 3/32-56 L= 3.2
5
1
MAT-03604000 KNIFE REST PLATE
6
1
SS-4110715-SP SCREW 11/64-40 L=7
7
1
MAT-0360500A FIXING KNIFE
8
1
MAT-03606000 WORK KNIFE
9
1
MAT-03607000 KNIFE SHAFT
10
1
MAT-036090A0 OIL SUPPLY HOLDER ASM.
11
2
MAT-03610000 OIL SUPPLY PIPE BRACKET
12
1
MAT-02111000 SPRING
13
1
MAT-02502000 DRIVING LEVER
14
1
BP-4000000-00 VINYL TUBE, WHITE D=4
15
1
SS-2060510-SP SCREW 3/32-56 L=4.5
16
1
SS-6090520-SP SCREW 9/64-40 L= 5.0
17
2
SS-6080410-SP SCREW 1/8-44 L=4
18
2
SS-6060410-TP SCREW 3/32-56 L= 3.5
19
1
SS-7060310-SP SCREW 3/32-56 L=3
20
1
WP-0250516-SD WASHER 2.5X6X0.5
21
1
MAT-03603000-AKNIFE REST BRACKET
22
1
SS-4120915-SP SCREW 3/16-28 L=9
23
1
SS-4150715-SP SCREW 15/64-28 L=7
24
1
SS-6111210-SP SCREW 11/64-40 L=12
25
1
MAT-03608000 DRIVE PIN
26
1
MAT-042010A0 SIDE COVER COMPL.
27
1
MAT-02106000 SPRING
28
1
MAT-02503000 SLIDE BLOCK
29
2
SS-7110840-SP SCREW 11/64-40 L=7.8
30
2
SS-7080520-SP SCREW 1/8-44 L=4.9
GENUINE PARTS
T0-48 Komple Parçalar
İÇİNDEKİLER'E DÖN
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
(MAT048010A0)
NO. Miktar
PARÇA NO
TANIMI
1
1
MAT-047010A0
KNIFE BASE ASM.
2
1
RE-0400000-K0 E-RING 4
3
1
WP-0450000-SD WASHER 4.5X8X0.5
4
1
MAT-03509000
5
1
SS-7080510-TP SCREW 1/8-44 L=4.5
6
1
MAT-04704000
7
1
CQ-2020000-00 OIL WICK
8
1
MAT-04703000
9
1
SS-8080310-TP SCREW 1/8-44 L=2.8
10
1
MAT-03510000
KNIFE DRIVING RINK PIECE
11
1
MAT-03510000
KNIFE DRIVING RINK PIECE
12
1
RE-0400000-K0 E-RING 4
13
1
MAT-03506000
MOVING KNIFE
14
1
MAT-03516000
OIL TUBE HOLDER
15
1
WP-0502616-SD WASHER
16
1
SS-7090520-TP SCREW 9/64-40 L= 4.5
17
1
WP-0371016-SD WASHER 3.7X8X1
18
1
MAT-035140A0
OIL TUBE ASM.
19
1
MAT-04104000
OIL TUBE HOLDER
20
1
MAT-035150A0
OIL TUBE ASM.
21
1
SS-1060610-SP SCREW 3/32-56 L=5.5
22
1
CQ-2020000-00 OIL WICK
23
1
MAT-03507000
KNIFE BAR DRIVING SHAFT
24
1
MAT-03517000
AIR LEAK STOPPER
25
1
BP-4000000-00 VINYL TUBE, WHITE D=4
26
1
MAT-03505000
27
1
SS-8080610-SP SCREW 1/8-44 L=5.5
28
1
NS-6110310-SP NUT 11/64-40
29
1
SS-7121410-TP SCREW 3/16-28 L=14
30
1
MAT-03518000
KNIFE PLATE COVER
31
1
MAT-041030A0
KNIFE PLATE ASM.
32
1
MAT-04705000
KNIFE PLATE FITTING PLATE
33
1
SS-7110740-TP SCREW 11/64-40 L=7
34
1
MAT-04706000
35
1
SS-7120640-SP SCREW 3/16-28 L=6
36
1
SS-6090520-SP SCREW 9/64-40 L= 5.0
37
38
39
1
1
1
SS-7060310-SP SCREW 3/32-56 L=3
MAT-04802000 KNIFE BASE COVER
MAT-04803000 KNIFE BASE COVER
SPRING
MOVING KNIFE FITTING BASE
MOVING KNIFE LINK
FIXED KNIFE
SUPPORT SHAFT
GENUINE PARTS
T0-50 (MAT050010A0) Komple Parçalar
İÇİNDEKİLER'E DÖN
Overlok için Vakumlu Yatay İplik Kesme Sistemi
NO. Miktar
PARÇA NO
1
1
MAT-050010A0
2
1
MAT-050010B0
3
1
MAT-050020B0
4
1
RE-0300000-K0
5
1
WP-0450000-SD
6
1
MAT-03506000
7
1
SS-7080510-TP
8
1
MAT-03508000
9
1
CQ-2020000-00
10
1
MAT-05006000
11
1
MAT-03512000
12
1
MAT-03510000
13
1
MAT-03510000
14
1
RE-0400000-K0
15
1
MAT-03506000
16
1
MAT-03516000
17
1
WP-0502616-SD
18
1
SS-7090520-TP
19
1
CQ-2500000-F0
20
1
MAT-05007000
21
1
MAT-050080A0
22
1
SS-1060610-SP
23
1
CQ-2020000-00
24
1
MAT-03507000
25
1
MAT-03517000
26
1
BP-400000=00
27
1
MAT-03505000
28
1
SS-8080610-SP
29
1
NS-6110310-SP
30
1
SS-7121410-TP
31
1
MAT-03518000
32
1
MAT-050020A0
33
1
SS-8080310-TP
34
1
SS-7110840-SP
35
1
SS-7080520-SP
36
1
SS-7081310-SP
37
1
WP-0371016=SD
38
1
MAT-05005000
39
1
SS-7120910-SP
40
1
SS-6090520-SP
41
1
SS-7060310-SP
42
1
MAT-0511000
43
1
MAT-05012000
NOTE: #01-----FOR MOG-3716
#02-----FOR MOJ-3916
TANIMI
PNEUMATIC FLAT CUTTER
PNEUMATIC FLAT CUTTER
KNIFE PLATE ASM.
E-RING 4
WASHER
SPRING
SCREW
MOVING KNIFE BRACKET
OIL WICK
KNIFE DRIVING RINK
KNIFE DRIVING RINK BRACKET
KNIFE DRIVING RINK PIECE
KNIFE DRIVING RINK PIECE
E-RING 4
MOVING KNIFE
OIL TUBE HOLDER
WASHER
SCREW
WASHER
OIL TUBE ASM.
OIL TUBE ASM.
SCREW
OIL WICK
KNIFE BAR DRIVING SHAFT
AIR LEAK STOPPER
VINYL TUBE
FIXED KNIFE
SCREW
NUT
SCREW
KNIFE PLATE COVER
KNIFE PLATE ASM.
SCREW
SCREW
SCREW
SCREW
WASHER
KNIFE BASE
SCREW
SCREW
SCREW
KNIFE COVER PLATE
KNIFE PLATE COVER
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
35800 DNU-9 Tavsiye Edilen Parçalar
3-İğne, Kollu Zincir Dikiş Makinesi (Yan Çatma)
DOCKERS STİLİ
NO. Miktar PARÇA NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
1
1
1
2
1
2
100
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
35830DM9
35805DP8
35826DP
22528
35824DN9
22524
130GS
35808AY
35809BY
35809AY
22564P
22562A
22845A
35830K
22599
35874B
22894C
605
TANIMI
PRESSER FOOT
MAIN FEED DOG
DIFFERENTIAL FEED DOG
SCREW FOR FEED DOG
THROAT PLATE
SCREW FOR THROAT PLATE
NEEDLES (SPECIFY SIZE)
LEFT LOOPER
MIDDLE LOOPER
RIGHT LOOPER
LOOPER SET SCREW
SCREW FOR LOOPER HOLDER
PRESSER FOOT HINGE SCREW
PRESSER FOOT SPRING
SCREW FOR SPRING
PRESSER FOOT FORK
SCREW FOR PRESSER FOOT FORK
SCREW FOR NEEDLE
JEANS STİLİ
GENUINE PARTS
İÇİNDEKİLER'E DÖN
36200U300-60 Tavsiye Edilen Parçalar
4-İğne, Kollu, Alt/Üst Lok Dikiş Makinesi (Bindirmeli, Kademeli, Üst Üste, Uç Uca)
BİNDİRMELİ
İLAVE TAVSİYE EDİLEN PARÇALAR
NO.
Miktar
PARÇA NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
1
1
100
1
1
1
1
1
1
1
1
94
22528
22562A
118 GKS
22738H
36208A
22564D
36210
604
36270
36250
150
TANIMI
PRESSER FOOT ATTACHING SCREW
SCREW FOR FEED DOG
SCREW FOR THROAT PLATE
NEEDLES
SCREW FOR NEEDLES
LOOPER
SCREW FOR LOOPER
LOOPER NEEDLE GUARD
SCREW FOR LOOPER GUARD
UPPER KNIFE
LOWWERKNIFE
SCREW FOR KNIFE CLAMP
UÇ UCA
ÜST ÜSTE
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
26
File Size
1 987 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content