close

Enter

Log in using OpenID

2014-2015 Öğretim yılında, Bu Benim Eserim Projesi kapsamında

embedDownload
ÜRÜN KODU
EMSMLCSC001M
EMSMLCSC002M
EMSMLCSC003M
EMSMLCSC005M
EMSMLCSC010M
EMSMLCSC015M
EMSMLCSC020M
EMSMLCST001M
EMSMLCST002M
EMSMLCST003M
EMSMLCST005M
EMSMLCST010M
EMSMLCLC001M
EMSMLCLC002M
EMSMLCLC003M
EMSMLCLC005M
EMSMLCLC010M
EMSMLCLC015M
EMSMLCLC020M
EMSMSTST001M
EMSMSTST002M
EMSMSTST003M
EMSMSTST005M
EMSMSTST010M
EMSMSCST001M
EMSMSCST002M
EMSMSCST003M
EMSMSCST005M
EMSMSCST010M
EMSMSCSC001M
EMSMSCSC002M
EMSMSCSC003M
EMSMSCSC005M
EMSMSCSC010M
EMSMFCSC001M
EMSMFCSC002M
EMSMFCSC003M
EMMMLCSC001M
EMMMLCSC002M
EMMMLCSC003M
EMMMLCSC005M
EMMMLCSC010M
EMMMLCSC015M
EMMMLCSC020M
AÇIKLAMA
EMTEKNO FİBER OPTİK PATCH CORDS
SM LC-SC
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex20M (2.0mm)
SM LC-ST
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
SM-LC-LC
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC SM 9/125 Duplex 20M (2.0mm)
SM ST-ST
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
SM SC-ST
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
SM SC-SC
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 10M (2.0mm)
SM FC-SC
FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 2.0mm
FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 2M 2.0mm
FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 3M 2.0mm
MM LC-SC
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex20M (2.0mm)
MM LC-ST
USD
$9,40
$9,92
$10,44
$11,48
$14,08
$16,68
$19,28
$9,52
$10,04
$10,56
$11,06
$14,20
$9,96
$10,48
$11,00
$12,04
$14,64
$17,24
$19,84
$9,08
$9,60
$10,12
$11,16
$13,76
$8,96
$9,48
$10,00
$11,04
$13,64
$8,84
$9,36
$9,88
$10,92
$13,52
$9,24
$9,76
$10,28
$8,68
$9,40
$10,12
$11,56
$15,16
$18,76
$22,36
EMMMLCST001M
EMMMLCST002M
EMMMLCST003M
EMMMLCST005M
EMMMLCST010M
EMMMLCLC001M
EMMMLCLC002M
EMMMLCLC003M
EMMMLCLC005M
EMMMLCLC010M
EMMMLCLC015M
EMMMLCLC020M
EMMMSTST001M
EMMMSTST002M
EMMMSTST003M
EMMMSTST005M
EMMMSTST010M
EMMMSCST001M
EMMMSCST002M
EMMMSCST003M
EMMMSCST005M
EMMMSCST010M
EMMMSCSC001M
EMMMSCSC002M
EMMMSCSC003M
EMMMSCSC005M
EMMMSCSC010M
EM625LCLC001M
EM625LCLC002M
EM625LCLC003M
EM625LCLC005M
EM625LCLC010M
EM625LCLC015M
EM625LCLC020M
EM625LCST001M
EM625LCST002M
EM625LCST003M
EM625LCST005M
EM625LCST010M
EM625LCLC001M
EM625LCLC002M
EM625LCLC003M
EM625LCLC005M
EM625LCLC010M
EM625LCLC015M
EM625LCLC020M
EM625STST001M
EM625STST002M
EM625STST003M
EM625STST005M
EM625STST010M
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm)
MM LC-LC
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 Duplex 20M (2.0mm)
MM ST-ST
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm)
MM SC-ST
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm)
MM SC-SC
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 Duplex 10M (2.0mm)
62,5/125 LC-SC
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex20M (2.0mm)
62,5/125 LC-ST
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm)
62,5/125 LC-LC
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 15M (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 62,5/125 Duplex 20M (2.0mm)
62,5/125 ST-ST
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm)
$8,76
$9,48
$10,20
$11,64
$15,24
$9,04
$9,76
$10,48
$11,92
$15,52
$19,12
$22,72
$8,48
$9,20
$9,92
$11,36
$14,96
$8,40
$9,12
$9,84
$11,28
$14,88
$8,32
$9,04
$9,76
$11,20
$14,80
$8,68
$9,40
$10,12
$11,56
$15,16
$18,76
$22,36
$8,76
$9,48
$10,20
$11,64
$15,24
$9,04
$9,76
$10,48
$11,92
$15,52
$19,12
$22,72
$8,48
$9,20
$9,92
$11,36
$14,96
EM625SCST001M
EM625SCST002M
EM625SCST003M
EM625SCST005M
EM625SCST010M
EM625SCSC001M
EM625SCSC002M
EM625SCSC003M
EM625SCSC005M
EM625SCSC010M
EMOM3LCSC001M
EMOM3LCSC002M
EMOM3LCSC003M
EMOM3LCSC005M
EMOM3LCSC010M
EMOM3LCSC015M
EMOM3LCSC020M
EMOM3LCST001M
EMOM3LCST002M
EMOM3LCST003M
EMOM3LCST005M
EMOM3LCST010M
EMOM3LCLC001M
EMOM3LCLC002M
EMOM3LCLC003M
EMOM3LCLC005M
EMOM3LCLC010M
EMOM3LCLC015M
EMOM3LCLC020M
EMOM3STST001M
EMOM3STST002M
EMOM3STST003M
EMOM3STST005M
EMOM3STST010M
EMOM3SCST001M
EMOM3SCST002M
EMOM3SCST003M
EMOM3SCST005M
EMOM3SCST010M
EMOM3SCSC001M
EMOM3SCSC002M
EMOM3SCSC003M
EMOM3SCSC005M
EMOM3SCSC010M
EMOM3SCPC001M
EMOM3STPC001M
EMOM3LCPC001M
EMOM3FCPC001M
62,5/125 SC-ST
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm)
62,5/125 SC-SC
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 1M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 2M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 3M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 5M (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 62,5/125 Duplex 10M (2.0mm)
EMTEKNO FİBER OPTİK PATCH CORDS OM3 SERİSİ
OM3 LC-SC
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 15m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 20m (2.0mm)
OM3 LC-ST
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
OM3 LC-LC
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 15m (2.0mm)
FO Patch Cord LC/PC-LC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 20m (2.0mm)
OM3 ST-ST
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord ST/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
OM3 SC-ST
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-ST/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
OM3 SC-SC
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 1m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 2m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 3m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 5m (2.0mm)
FO Patch Cord SC/PC-SC/PC MM 50/125 OM3 Duplex 10m (2.0mm)
EMTEKNO FİBER OPTİK PIG TAIL OM3 SERİSİ
FO Pigtail SC/PC MM 50/125 OM3 1mt
FO Pigtail ST/PC MM 50/125 OM3 1mt
FO Pigtail LC/PC MM 50/125 OM3 1mt
FO Pigtail FC/PC MM 50/125 OM3 1mt
EMTEKNO PIGTAIL
$8,40
$9,12
$9,84
$11,28
$14,88
$8,32
$9,04
$9,76
$11,20
$14,80
$11,75
$13,25
$14,75
$17,75
$25,25
$32,00
$37,00
$11,85
$13,35
$14,85
$17,85
$25,35
$12,20
$13,70
$15,20
$18,20
$25,70
$32,00
$37,00
$11,50
$13,00
$14,50
$17,50
$25,00
$11,40
$12,90
$14,40
$17,40
$24,90
$11,30
$12,80
$14,30
$17,30
$24,80
$2,88
$2,88
$3,05
$2,98
EMSMSCPC001M
EMSMSTPC001M
EMSMLCPC001M
EMSMFCPC001M
EMMMSCPC001M
EMMMSTPC001M
EMMMLCPC001M
EM625SCPC001M
EM625STPC001M
EM625LCPC001M
EMSMSCAPC001M
EMSMFCAPC001M
EMSMLCAPC001M
305-064
EB400-3B001M-97
106-064
106-056-01
106-083
106-063
106-034
106-014
106-055-01
106-056-05
106-024
106-054
106-009
106-013
106-055-01
106-056-01
106-024
106-054
106-009
106-013
106-033
106-071
106-072
106-073
106-024-P
309-055
309-056
309-068-92L
309-068-82E
309-066
309-067
309-068
309-148-P-97
309-149-P-97
108-001-P
108-002-P
108-003-P
PP500
PP501
PP502
PP503
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
FO Pigtail
SC/PC SM 9/125 1mt
ST/PC SM 9/125 1mt
LC/PC SM 9/125 1mt
FC/PC SM 9/125 1mt
SC/PC MM 50/125 1mt
ST/PC MM 50/125 1mt
LC/PC MM 50/125 1mt
SC/PC MM 62,5/125 1mt
ST/PC MM 62,5/125 1mt
LC/PC MM 62,5/125 1mt
SC/APC SM 9/125 1mt
FC/APC SM 9/125 1mt
LC/APC SM 9/125 1mt
EMTEKNO SLEEVE
Protection Sleew 60 mm
Protection Sleew 40 mm
EMTEKNO FİBER OPTİK ADAPTÖRLER
SC Adapter SM Duplex 9/125
ST Adapter SM Duplex 9/125
LC Adapter SM Duplex 9/125
SC Adapter SM Simplex 9/125
ST Adapter SM Simplex 9/125
LC Adapter SM Simplex 9/125
SC adapter MM Duplex 50/125
ST adapter MM Duplex 50/125
LC adapter MM Duplex 50/125
SC adapter MM Simplex 50/125
ST adapter MM Simplex 50/125
LC adapter MM Simplex 50/125
SC adapter MM Duplex 62,5/125
ST adapter MM Duplex 62,5/125
LC adapter MM Duplex 62,5/125
SC adapter MM Simplex 62,5/125
ST adapter MM Simplex 62,5/125
LC adapter MM Simplex 62,5/125
FC/PC SM Simplex Adapter 9/125
SC/APC SM Duplex Adapter 9/125
FC/APC SM Simplex Adapter 9/125
LC/APC SM Duplex Adapter 9/125
OM3 LC DUPLEX MM 50/125 ADAPTER
EMTEKNO FİBER OPTİK KONNEKTÖRLER
ST/PC Single Mode Connector
ST/PC Multi Mode Connector
SC/PC Single Mode Connector
SC/PC Multi Mode Connector
LC/PC Single Mode Connector
LC/PC Multi Mode Connector
FC/PC Single Mode Connector
Duplex,MSFP LC-STANDARD LC CONNECTOR OM3, with ferrule.
Duplex STANDARD LC CONNECTOR OM3, with ferrule.
EMTEKNO APC SPLITTER
FC/APC-FC/APC Splitter 1*2, 1m length
FC/APC-FC/APC Splitter 1*4, 1m length
FC/APC-FC/APC Splitter 1*8, 1m length
EMTEKNO FİBER OPTİK PATCH PANEL
24-Port Rackmount ST-Simplex F/O P.Panel + 24 Splice Casette
24-Port Rackmount SC-Duplex F/O P.Panel + 24 Splice Casette
24-Port Rackmount LC-Duplex F/O P.Panel + 24 Splice Casette
24-Port Rackmount FC-Simplex F/O P.Panel + 24 Splice Casette
$1,96
$1,96
$2,24
$2,12
$1,86
$1,86
$2,10
$1,96
$1,86
$2,10
$2,90
$3,10
$3,30
$0,30
$0,24
$1,90
$3,00
$2,20
$1,03
$0,90
$1,16
$1,90
$3,50
$2,20
$1,03
$0,90
$1,16
$1,90
$3,50
$2,20
$1,03
$0,90
$1,16
$0,88
$2,50
$1,15
$2,75
$3,75
$2,50
$3,00
$2,50
$2,50
$3,00
$2,50
$3,00
$4,00
$4,00
$25,00
$45,00
$90,00
$30,00
$30,00
$30,00
$35,00
108-004-P
108-005-P
FDB208 terminal box 8 port without adapter and jumper
FDB208 terminal box 16 port without adapter and jumper
UPTECH FİBER OPTİK SPLICE CASETTE VE UNDERGROUND CLOSURE
SC100U
UNDERGROUND CLOSURE with 12 SPLICE CASETTE
SC100
12 SPLICE CASETTE
SC101
24 SPLICE CASETTE
SC102
36 SPLICE CASETTE
SC103
48 SPLICE CASETTE
UPTECH FİBER OPTİK MEDIA CONVERTER
KX1050
10/100Mbps Single Mode Duplex Fiber Media Converter
KX1051
10/100Mbps Multi Mode Duplex Fiber Media Converter
KX1058
10/100/1000Mbps Single Mode Duplex Gigabit Fiber Media Converter
KX1059
10/100/1000Mbps Multi Mode Duplex Gigabit Fiber Media Converter
KX1052
Mini 1V Fiber Media Converter
KX1053
Mini 1V+1D Fiber Media Converter
KX1054
2V+1D Fiber Media Converter
KX1055
4V+1D Fiber Media Converter
KX1056
8V+1D Fiber Media Converter
KX1060
Fiber Media Converter - 16 Video + 1 Data
KX1057
2V+Data+Ethernet+2Bi-Directional Audio Fiber Media Converter
SM-9/125 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI HARİCİ
FO104S
4 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO108S
8 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO112S
12 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO124S
24 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
SM-9/125 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI DAHİLİ/HARİCİ LSZH
FO104S-LSZH
4 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO108S-LSZH
8 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO112S-LSZH
12 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO124S-LSZH
24 Core 9/125 SM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
MM-50/125-OM2 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI HARİCİ
FO104M
4 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO108M
8 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO112M
12 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO124M
24 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
MM-50/125-OM2 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI DAHİLİ/HARİCİ LSZH
FO104M-LSZH
4 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO108M-LSZH
8 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO112M-LSZH
12 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO124M-LSZH
24 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
MM-50/125-OM3 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI HARİCİ
FO104M3
4 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo - OM3
FO108M3
8 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo - OM3
FO112M3
12 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo - OM3
FO124M3
24 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo - OM3
MM-50/125-OM3 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI DAHİLİ/HARİCİ LSZH
FO104M3-LSZH
4 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo-OM3
FO108M3-LSZH
8 Core 50/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo-OM3
FO112M3-LSZH
12Core 50/125 MM Çelik Zırhlı TekTüplü LSZH Fiber Optik Kablo-OM3
FO124M3-LSZH
24Core 50/125 MM Çelik Zırhlı TekTüplü LSZH Fiber Optik Kablo-OM3
MM-62,5/125 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI HARİCİ
FO204M
4 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO208M
8 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO212M
12 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
FO224M
24 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü Fiber Optik Kablo
MM-62,5/125 MERKEZİ TÜPLÜ ÇELİK ZIRHLI DAHİLİ/HARİCİ LSZH
FO204M-LSZH
4 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
FO208M-LSZH
8 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
$65,00
$85,00
$75,00
$4,00
$4,00
$8,00
$8,00
$42,00
$35,00
$175,00
$150,00
$150,00
$200,00
$225,00
$275,00
$400,00
$970,00
$900,00
$0,49
$0,57
$0,66
$1,12
$0,63
$0,72
$0,80
$1,26
$0,62
$0,89
$1,16
$2,13
$0,86
$1,13
$1,40
$2,50
$1,12
$1,82
$2,51
$4,65
$1,26
$1,96
$2,65
$4,84
$0,68
$0,99
$1,30
$2,64
$0,89
$1,20
FO212M-LSZH
FO224M-LSZH
12 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
24 Core 62,5/125 MM Çelik Zırhlı Tek Tüplü LSZH Fiber Optik Kablo
$1,51
$2,95
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
0
File Size
275 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content