close

Enter

Log in using OpenID

50120-2000118 7020 TM

embedDownload
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DEPO GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50120-2000118
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
2002706
2002702
2002013
2002707
2002701
0005002
2002014
2002049
6002004
6002007
6002003
6002011
6002018
0005002
2002603
2002613
2002612
2002037
2002611
0103020
0101053
2001420
2001413
0109306
0005030
0005031
2005701
2005004
2005007
2005006
2005003
2002670
0108084
İlaç deposu 20 lt. TM
Süzgeç depo
Şapka
Conta halkası Astron
Depo kapağı
Hortum ilaç pvc 8x12x390 mm.
Tapa iç
Oring 31,5x3
Rekor ilaç deposu - siyah
Körük segmanı
Körük
Oring 28,17x3,53
Tapa boşaltma (512M-518)
Hortum ilaç pvc 8x12x880 mm.
Yakıt deposu
Yakıt deposu süzgeci
Conta kapak Astron
Kapak süngeri
Yakıt deposu kapağı
Rondela B6 TS 79/27
Civata S.B M6x12 TS 1020/8
Yakıt manşeti
Yakıt filtresi
Kelepçe tel Hortum 6,8mm.
Yakıt hortumu Ø2.5xØ5x300
Yakıt geri dönüş hortumu Ø3xØ6x220
Etiket çıkartma Astron
Kap komple
Huni
Süzgeç
Kap ölçü
Rekor ilaç deposu - beyaz
Segman mil 13 DIN 471
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: MOTOR GRUBU
: 41 - 2008500
: MOTOR YENİ ø90 ( 70cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
2004007
0103037
0106015
2008515
0107084
2008513
2008014
2008509
0107087
2008516
0103047
0101078
0101079
0103020
0103014
2008505
0101195
2008240
2008076
2008058
2008055
0107065
2008514
2008518
2008501
2008120
2008113
0101088
2008119
2008530
2008126
0102007
2008531
2008709
2008708
2008115
0103019
2008116
0102027
0101132
2008121
2008114
2008138
6008004
2008131
2008813
2008132
2008133
PARÇA ADI
- STANDART NO
Somun M10x1
Rondela A10,5 TS 79/38
Yağ keçesi 15x26x7 L1
Krank yuvası bobin (pimli) 70cc.
Rulman 6202 C3
Krank komple (yeni) 70cc.
Kama yarımay 2x3,7 mm
Conta krank yuvası
Rulman 6302 C3
Krank yuvası rotor (pimli) 70cc.
Rondela yaylı M5
Civata imbus M5x35
Civata imbus M6x80
Rondela yaylı M6
Pul M6
Susturucu 70cc.
Civata imbus M6x15
Piston pim segmanı
Piston ø48 mm
Segman solo ø48 mm
Pim piston
İğne rulman 12x15x17,5
Krank-piston komple yeni 70cc.
Conta susturucu uzun 70cc.
Silindir Ø48 70cc.
Conta karbüratör flanşı
Bakalit karbüratör flanşı
Civata imbus M5x30
Conta karbüratör
Sac Karbüratör
Karbüratör membranlı
Somun M6
Dirsek Taral motor
Somun özel M6x0,75
Gaz ayar somunu
Jikle kolu
Pul tırtıllı-çanak M6 (Würth)
Jikle sacı
Somun 6Kö.Emn. M6 TS 1026/22-8A
Civata imbus M5x45
Conta hava filitresi flanşı
Hava filtresi flanşı
Hava filtresi contası
Filtre plakası
Filtre gövdesi yeni
Sünger
Filtre kapağı yeni
Filtre kapak vidası
ADET
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
10
6
2
3
3
1
1
2
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
2
1
1
1
1
5
1
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: MOTOR GRUBU
: 41 - 2008500
: MOTOR YENİ ø90 ( 70cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
2008130
2008517
2008529
2008001
0101191
0101080
0103031
0103033
2008511
0101082
2008507
2008533
2008051
2008532
3645006
PARÇA ADI
- STANDART NO
Hava filtresi komple yeni
Soğutma sacı
Silindir muhafaza contası 70cc.
Buji
Civata imbus M6x25
Civata imbus M5x15
Yaylı rondela M4
Rondela A4,3 TS 79/2
Motor muhafazası 70cc.
Civata imbus M4x20
Conta silindir
Kablo manseti
Pul krank 15.3x22x0,5
Buji muhafaza lastik 70cc.
Etiket jikle
ADET
1
1
1
1
4
6
3
3
1
3
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: PÜSKÜRTME GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50120-2000118
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
2003602
0109028
0109222
2003116
2003703
0109221
0109324
2003125
2003124
0109323
0101071
0005037
0005022
2003118
2002808
2003078
2003089
2003085
2003079
2003107
2003108
0101130
2003086
0103014
0102009
2003105
2003097
2003091
2003092
2003094
0103051
0101131
2003093
2003111
2003074
2003075
2003104
2003101
2003102
2003103
2003099
2003098
0109217
0109218
0108049
2003076
2003013
0005002
2003603
2003702
2003131
Boğumlu hortum Ø63
Kelepçe 51-72
Kelepçe 80-100
Kabza komple
Dirsek astron yeni
Plastik kelepçe (siyah) 450x8
Hortum kelepçesi tel
Nipel musluk yuvası
Yuva musluk (Atomic)
Küresel vana ¼’’
Civata S.B. M5x30 TS 1020/8
Hortum ilaç pvc 10x14mm
Üfleme spiral borusu 1060 mm.
Stop düğmesi komple Astron (w)
Spiral gaz atomizör
Kabza sol
Gaz kolu tutucusu komple
Gaz tetiği
Kabza sağ
Özel plastik civatası 3,9x15
Özel plastik civatası 3,9x19
Saç vidası 3,9x9
Gaz kolu
Pul M6
Somun M5
Kelepçe sıkma civatası
Kelepçe pulu
Plastik kelepçe sol
Plastik kelepçe sağ
Kelepçe tutucusu komple
Pul M5
Saç vidası 4,8x22
Plastik kelepçe bileziği
Püskürtme başlığı komple
Tozlama ayar kolu
Tozlama klapesi
Püskürtme gövdesi
Sızdırmazlık halkası
Gövde rakoru
Püskürtme konisi
Püskürtme memesi
Meme kapağı
Saç vidası 2,9x19 T.V.H.B.
Saç vidası 4,8x13 T.V.S.B.
Emniyet segmanı tırnaklı 5
Tozlama adaptörü tapası
Boru püskürtme 63x600 mm.
Hortum ilaç pvc 8x12x380 mm.
Tozlama kelepçesi adaptörü Astron
Dirsek destek parçası
Debi ayar musluğu komple
ADET
1
1
1
1
1
1
3
2
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
3
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞASİ GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50120-2000118
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
2001701
2001702
0103004
0101007
2001707
2001056
2001055
2001035
0103014
2001011
0103014
0102027
2001634
6001001
0102027
0101195
Şasi Astron
Şasi bağlantı borusu
Pul M8
Civata 6kö.B. M8X20
Sirt yastığı
Kayış kancalı komple siyah
Kayış halkalı komple siyah
Pim vidalı
Pul M6
Borucuk
Pul M6
Somun 6 kö.B. Emn. M6
Şasi motor bağlantı parçası
Titreşim takozu
Somun emn. M6
Civata imbus 8,8 M6x15
ADET
1
1
2
2
1
1
1
2
5
2
2
4
1
3
3
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: STARTER GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50120-2000118
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
2008523
0009025
2008064
2008302
2008525
2008524
2008306
2008526
2008308
0109199
2005707
0101236
2008313
0101259
0103064
0103078
2008012
2008225
2008519
2008506
0102027
0101174
2008250
2008431
2008430
Starter kapağı yeni
İp starter 4,2mm.
Starter kolu
Parçalı starter alt parça
Starter yayı yeni
Starter makarası yeni
Starter tırnağı
Starter kamı sağ yeni
Parçalı starter klipsi
Silindirik başlı sac vidası 4,8x25
Etiket motor 7020
Civata S.B. M6x40
Parçalı starter komple ASTRON
Civata yıldız S.B. M4x40
Çanak pul A4 DIN 6796 FST
Rondela A 4,3
Buji Başlık Yayı
Buji Başlığı
Elektronik Bobin Ø90
Volan Ø90
Somun 6 Kö.Emn M6
Civata Silin.B.M6x35
Tırtıllı çanak pul M4
Topraklama kablosu
Kumanda kablosu
ADET
1
1,030
1
1
1
1
1
1
1
6
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
3
2
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: TOZLAMA GRUBU KOMPLE
Mamül kodu
: 40 - 2003620
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
2002708
6003003
0109174
2003077
0101056
0102027
2003608
2003607
2003609
0103014
2003620
2003611
2008023
Hava dağıtıcı Astron
Boşaltma burcu (512S - 518)
Kelepçe 22-36 (23/35)
Hortum toz boşaltma uzun
Civata 6Kö.B. M6x15
Somun 6kö. B. Emn. M6
Tel statik komple
Kaşık statik
Zincir statik komple
Pul M6
Astron tozlama gurubu komple
Dirsek tozlama adaptörü
Şim tozlama (bobin ayar)
ADET
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: VANTİLATÖR GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50120-2000118
Mamül adı
: ASTRON 7020 TM SIRT ATOMİZÖR
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2004701
2004708
2004006
2003023
2004013
0103033
0101102
0101070
0102032
0101019
0103014
1005040
Kapak emiş
Kapak motor Membranlı
Rotor
Kapak rotor
Kafes muhafaza
Pul M4
Civata S.B. M4x10 TS 1020/8
Civata M4x8 TS 1020/10
Somun emn. M4
Civata 6 kö.B. M6x25 TS 1021/1
Pul M6
Garanti Belgesi – İlk çalıştırma kuponu
ADET
1
1
1
1
1
3
3
19
19
3
3
1
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
2
File Size
790 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content