close

Enter

Log in using OpenID

15150-5300150 Tar 150

embedDownload
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 - 15150-5300150
Mamül adı
: TAR150 ÇİFT POMPA REGÜLATÖRSÜZ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
5301008
5301005
0106044
0107122
5301009
5301010
5301011
5301012
2901005
0103010
2901064
3904001
2901019
0101064
5302010
5301013
5301003
5301006
0108025
5301002
1901052
1901013
5301014
2901014
1901011
0102029
5301015
5301019
5301016
1901028
2901060
1901032
5302005
2901035
5302006
2901018
0101096
2901021
2901022
2901020
2901024
5305002
0101105
2902015
Pompa gövdesi TAR-150
Silindir Ø75 Deliksiz
Keçe 45x65x10
Rulman 6309
Bilezik mesafa TAR-150
Biyel tespit halkası TAR-150
Eksantrik çift frezeli
Rulman yatağı kapak TAR-150
Conta pompa kapak
Rondela yaylı M10
Saplama M10x45
Şaft muhafaza TAR 85-110
Kapak pompa sağ
Civata 6Kö.B. M10x40
Pompa ayağı (Yüksek) T/150
Biyel TAR-150
Piston Ø75mm
Piston pimi
Segman Delik 18x1 DIN 472
Segman Ø75
Perno membran
Somun özel
Pul membran baskı büyük
Membran
Pul membran baskı küçük
Somun 6 kö. Emn.M8
Hava alma civatası
Conta silindir
Silindir delikli TAR-150
Supap gövdesi
Supap yayı 1.5mm.
Supap pulu-metal
Supap kapağı TAR-150
Oring 31.5x4.7
Supap komple TAR-150
Kapak pompa sol
Civata imbus M10x50
Kapak yağ muhafaza
Şişe yağ
Kapak yağ şişe
Oring 18x2,6
Etiket TAR-150
Civata imbus M8x35
Saplama M8x40
ADET
1
2
2
2
2
2
1
2
2
16
12
1
2
4
1
4
4
4
8
4
4
4
4
4
4
4
2
4
2
8
8
8
8
8
8
2
24
1
1
1
1
1
2
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 - 15150-5300150
Mamül adı
: TAR150 ÇİFT POMPA REGÜLATÖRSÜZ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
5302002
0103021
2902012
2902002
2902003
2902004
2902005
2401024
1902003
0101013
0102010
5302004
2902007
2902013
5302003
0103005
0101157
0103026
0101260
0109213
0109006
0101119
0103004
1903026
0102036
5305003
0101192
3601074
5302008
0108023
1903041
2306050
2902019
0109062
1903007
1005008
1005012
1005018
2302397
2302398
2902020
1902028
3611047
Manifold basınç TAR-150
Rondela B8 TS 79/27
Somun özel M8x18
Oring 29x3mm
Hava kabı altı
Hava kabı lastiği
Hava kabı üstü
Oring 6x3
Hava sübabı komple
Civata 6Kö.B M8x50
Somun 6Kö. M8 1026/2-8A
Çerçeve manifold TAR-150
Pul sıkma
Civata M12x40 özel
Manifold emiş TAR-150
Rondela A10,5
Civata 6 kö.M10x16
Pul M12
Civata imbus M12x25
Conta klingirik R1/4’’
Kör tapa musluk yeri R3/8"
Civata imbus M8x20
Rondela A8,4 TS 79/2
Rekor geri dönüş R3/4’’
Somun 6Kö.Emn. M10
Tanıtma ve kullanma klavuzu TAR-150
Civata imbus M12x16
Oring 20,24x2,62
Manifold Nipeli R 3/4"
Segman Delik 65x2,5 DIN 472
Musluk Burcu
Dirsek 1/2 – 1/2
Emniyet valfi 200 lt. / 50 bar 1/22
Dirsek Kuyruklu 3/8’’
Küresel vana R ½“ – 3/8’’
Yetkili Servis Kitapçığı
Garanti Belgesi (331)
Devir CE Etiketi
Dirsek sarı R1/2’’
Somun sarı R1/2’’
Emniyet valfi gövdesi 50Bar
Emniyet valf pistonu
Oring 11,11x1,78
ADET
1
8
2
1
1
1
1
1
1
8
8
4
4
4
1
14
2
1
1
1
1
1
1
1
12
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Mamül kodu
: 40 - 15150-5300150
Mamül adı
: TAR150 ÇİFT POMPA REGÜLATÖRSÜZ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
89
90
91
92
93
94
95
0106213
2902021
2902022
1902025
1902026
1903025
2205001
Oring 23,47x2,62
Emniyet valf sübabı 50 Bar
Emniyet valf yayı 50 Bar
Emniyet valf baskı somunu
Emniyet valf kapağı
Dirsek geri dönüş ¾’’
Conta 22x16,5x3mm.
ADET
1
1
1
1
1
1
1
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
0
File Size
241 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content