Lot 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 Model Colt Diamondback Winchester SX AR10 Savage Model 29B Hopkins & Allen Range Model S&W .38 Double action Browning A-bolt Ruger Standard Automatic Marlin 39A Springfield XDS Browning B-80 Hopkins & Allen Safety Police Bersa Thunder Winchester 1906 Beretta CX4 Storm S&W Model 1 1/2 New Model Ruger 10/22 Remington Model 8 Colt Trooper MKIII Winchester Model 94 Browning A-bolt Medallion Ruger New Model Blackhawk Mossberg Model 835 Ulti-Mag Glock 27 Powermaster by Wamo Ruger 10/22 Target S & W .38 Safety Hammerless Savage Model 10 Hi-Standard Double Nine Remington 1100 Winchester 69A S & W 686 Stevens 325B Remington Automaster 878 Mossberg Chuckster 640KA Winchester Model 07 Franz Stock (German) S&W .32 Double action Winchester 1897 Takedown Riot Remington 597 Browning A-Bolt Browning BL-22 Licoln Central Fire Beretta Tomcat 3032 Remington 1100 Browning BAR Caliber 38 spl 308 Win 22 S, L, LR 22 short 38 S&W 358 Win 22LR 22 S, L, LR 9mm 12 G 32 cal 380 acp 22 S, L, LR 45 acp 32 rimfire 22LR 30 Remington 357 Mag 30-30 338 win 357 Mag 12 G 40 S&W 22LR 22LR 38 S&W 223 rem 22LR 12 G 22 S, L, LR 357 Mag 30-30 12 G 22 Mag 351 32 acp 32 S&W 12 G 22LR 30-06 22LR 25 acp 32 acp 20 G 243 Firearm Type Revolver Rifle Rifle Revolver Revolver Rifle Pistol Rifle Pistol Shotgun Revolver Pistol Rifle Rifle Revolver Rifle Rifle Revolver Rifle Rifle Revolver Shotgun Pistol Pistol Rifle Revolver Rifle Revolver Shotgun Rifle Revolver Rifle Shotgun Rifle Rifle Pistol Revolver Shotgun Rifle Rifle Rifle Revolver Pistol Shotgun Rifle Action DA/SA Semi-Auto Pump DA/SA DA/SA Bolt SA Lever Striker Fired Semi-Auto DA/SA DA/SA Pump Semi-Auto SA Semi-Auto Semi-Auto DA/SA Lever Bolt SA Pump Striker Fired Single shot Semi-Auto DAO Bolt DA/SA Semi-Auto Bolt DA/SA Bolt Semi-Auto Bolt Semi-Auto Semi-Auto DA/SA Pump Semi-Auto Bolt Lever DA/SA Semi-Auto Semi-Auto 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 93 89 90 Ruger Single Six Convertible Sig Sauer SP2022 Nitron Colt Army Special Husqvarna Hi Power Savage 94B Ruger New Model Blackhawk J. Stevens model 41 tip-up Benelli Super Black Eagle 2 Colt Detective Special Dreyse 1907 Automatic Winchester M1 Carbine Colt Officers Model Custom 93 Mauser European Spur trigger Star arms Model 30-M Iver Johnson 3rd model Safety Automatic Savage Model 111 Smith & Wesson model 64-1 Winchester Model 94AE Colt Police Positive Baby Browning Remington 514 Ruger LCR Springfield Model 1898 Colt Cobra Remington Gamemaster 760 Ruger SP101 H & R model 922 Colt 1908 Vest Pocket S&W model 10-5 Marlin Golden 39A Mountie Stevens Favorite Colt Police Positive Colt 1903 Iver Johnson 3rd model Safety Automatic Winchester Model 74 Savage/Springfield 745R H&R 929 Sidekick Mossberg 835 Ulti-Mag Remington 770 Ruger Single Six Remington 512 Sportsmaster Colt Trooper MKIII Leinad Double barrel derringer Daisy Buck edition HK MP5K 22LR/22Mag 9mm 32-20 WCF 270 Win 16 G 30 carbine 22LR 12 G 38 spl 32 acp 30 cal 38 spl 257 Roberts 25 acp 9mm 38 S&W 7mm Rem Mag 38 spl 32 win spl 38 S&W 25 acp 22 S, L, LR 22 Mag 30-40 Krag 38 spl 30-06 357 Mag 22LR 25 acp 38 spl 22 S, L, LR 32 long 22LR 32 acp 32 S&W 22 LR 12 G 22 LR 12 G 270 Win 22 LR 22 LR 357 Mag 44 cal BB 0.177 Revolver Pistol Revolver Rifle Shotgun Revolver Pistol Shotgun Revolver Pistol Rifle Revolver Rifle Revolver Pistol Revolver Rifle Revolver Rifle Revolver Pistol Rifle Revolver Rifle Revolver Rifle Revolver Revolver Pistol Revolver Rifle Rifle Revolver Pistol Revolver Rifle Shotgun Revolver Shotgun Rifle Revolver Rifle Revolver Pistol Rifle Rifle Single-action DA/SA DA/SA Bolt Single shot Single-action Semi-Auto DA/SA Semi-Auto Semi-Auto DA/SA Bolt DA DA/SA DAO Bolt DA/SA Lever DA/SA SA Bolt DAO Bolt DA/SA Pump DAO DA/SA SA DA/SA Lever Falling Block DA/SA SA DA/SA Semi-Auto Semi-Auto DA/SA Pump Bolt SA Bolt DA/SA SA Lever Semi-Auto 91 92 93 94 S&W M&P Colt Defender Daisy Powerline 856 Crossman Model 44 BB BB BB 0.177 Pistol Pistol Rifle Pistol Semi-Auto Semi-Auto Pump SA
© Copyright 2026 Paperzz