close

Enter

Log in using OpenID

41-2008800 63cc motor grubu

embedDownload
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: KARBÜRATÖR MEMBRAN GRUBU
: 41 - 2008126
: MOTOR YENİ ø90 ( 63cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
PARÇA ADI
- STANDART NO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
2008735
2008736
2008765
2008766
2008737
2008767
2008738
2008768
2008739
2008740
2008741
2008742
2008743
2008769
2008744
2008745
2008746
2008770
2008747
2008748
2008749
2008750
2008751
2008752
2008753
2008771
2008772
2008754
2008755
2008773
2008774
2008775
2008756
2008757
2008758
2008776
2008759
2008760
2008761
2008777
2008762
2008763
2008764
Yakıt pompa gövdesi komple
Hava alma gövdesi komple
Gövde komple - Hava tasfiyesi
O-ring Jet
Ayar iğne o-ringi
O-ring başlama (start)
Karbüratör Bağlantı o-ringi
O-ring start
Primer pompa kapağı
Gaz valfi komple
Gaz tel tutucu
Karbüratör valf iğnesi
Gaz valf başlığı
Conta - plaka
Yakıt pompa contası
Seviye contası
Yakıt pompa diyaframı
Membran start
Seviya diyaframı komple
Gaz ayar vidası
Gaz valf tespit vidası
Pompa kapak tespit vidası
Seviye pim vidası
Gaz spiral ayar vida ve somunu
Seviye kelebek yayı
Start sübap yayı
Yay basınç
Ayar iğne yayı
Ayar iğnesi
Tutucu
Jet seti
Filitre – fitil
Ayar iğne pulu
Yakıt süzgeci
Seviye kelebek pimi
Plaka - pompa
Seviye kelebeği
Gaz spiral braketi
Hava pompa çek-valfi
Sübap - Start
Hava pompalama butonu
Karbüratör kit (İğne,süzgeç pim)
Karbüratör conta – Diyafram seti
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: MOTOR GRUBU
: 41 - 2008800
: MOTOR YENİ ø90 ( 63cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
2004007
0103037
0106015
2008804
0107084
2008807
2008014
2008509
0107087
2008805
0103047
0101078
0101079
0103020
0103014
2008802
0101195
2008240
2008806
2008058
2008055
0107065
2008810
2008534
2008801
2008120
2008113
0101088
2008119
2008530
2008126
0102007
2008531
2008709
2008708
2008115
0103019
2008116
0102027
0101132
2008121
2008114
2008138
6008004
2008131
2008813
2008132
2008133
PARÇA ADI
- STANDART NO
Somun M10x1
Rondela A10,5 TS 79/38
Yağ keçesi 15x26x7 L1
Krank yuvası bobin (pimli) 63cc
Rulman 6202 C3
Krank komple 63cc
Kama krank 2x3,7 mm
Conta krank yuvası
Rulman 6302 C3
Krank yuvası rotor (pimli) 63cc
Yayli rondela B5 TS 79/27
Civata imbus M5x35
Civata imbus M6x80
Yaylı rondela B6 TS 79/27
Rondela A6,4 TS 79/2
Susturucu 63cc
Civata imbus M6x15
Piston pim segmanı
Piston 63cc
Segman ø48 mm
Pim piston
İğne rulman 12x15x17,5
Krank-piston komple 63cc
Susturucu contası uzun 63cc
Silindir 63cc Ø48
Karbüratör flanş contası
Bakalit karbüratör flanşı
Civata imbus M5x30
Karbüratör contası
Karbüratör sacı
Karbüratör membranlı
Somun M6
Dirsek Taral motor
Somun özel M6x0,75
Gaz ayar somunu
Jikle kolu
Pul tırtıllı-çanak M6 (Würth)
Jikle sacı
Somun 6Kö.Emn. M6 TS 1026/22-8A
Civata imbus M5x45
Hava filtresi flanş contası
Hava filtresi flanşı
Hava filtresi contası
Filtre plakası
Filtre gövdesi yeni
Sünger
Filtre kapağı yeni
Filtre kapak vidası
ADET
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
10
6
2
3
3
1
1
2
1
2
1
1
1
1
1
1
1
2
2
1
1
2
1
1
1
1
5
1
1
2
1
1
1
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: MOTOR GRUBU
: 41 - 2008800
: MOTOR YENİ ø90 ( 63 cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
2008130
2008814
2008816
2008001
0101191
0101080
0103031
0103033
2008803
0101082
2008507
2008533
2008051
PARÇA ADI
Hava filtresi komple yeni
Soğutma sacı 63cc
Silindir muhafaza U contası
Buji
Civata imbus M6x25
Civata imbus M5x15
Yaylı rondela B4 TS 79/27
Rondela A4,3 TS 79/2
Motor muhafazası 63cc
Civata imbus M4x20
Silindir contası
Kablo manseti
Pul krank
- STANDART NO
ADET
1
1
1
1
4
6
3
3
1
1
1
1
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup adı
Mamül kodu
Mamül adı
: STARTER GRUBU
: 41 - 2008535
: MOTOR YENİ ø90 ( 63cc )
SIRA
NO
PARÇA
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
2008506
2008308
2008526
2008306
2008524
2008525
2008523
2008064
0009025
0101078
0103051
0101082
2008250
0103064
2008012
2008225
2008815
2008519
2008520
0103078
2008521
2008535
PARÇA ADI
- STANDART NO
Volan ø90
Parçalı starter klipsi
Starter kamı sağ (yeni)
Starter tırnağı
Starter makarası yeni
Starter yayı yeni
Starter kapağı yeni
Starter kolu
İp starter
Civata imbus M5x35
Rondela A5,3 TS 79/2
Civata imbus M4x20
Tırtıllı çanak pul M4
Çanak pul A4 DIN 6796 FST
Buji başlık yayı
Buji başlığı
Buji muhafaza lastiği 63cc
Elektronik bobin ø90
Topraklama kablosu
Rondela A4,3 TS 79/36
Kumanda kablosu
Starter komple
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
0.012
4
4
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
0
File Size
499 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content