close

Enter

Log in using OpenID

50014-2000076 5014 MPG

embedDownload
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DEPO GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
2002602
2002614
2002627
2002616
2002691
2002610
0101017
0102027
2002653
2002646
0108054
2002625
2002645
0108039
2002624
2002607
2002642
2002669
2002639
2002650
2002638
2002604
0109225
0106210
1602030
2002608
2002631
2002626
2002648
2002647
2002636
0109223
2002621
2002644
0109224
2002622
2002649
2002643
2005601
2002666
2002664
0108027
0109187
2002640
2002662
2002663
0102055
0108036
İlaç deposu atomic 14lt.
Depo süzgeci
Conta kapak atomic
Depo kapağı
Havalandırma nipeli
Adaptör bağlantısı
Civata imbus M6x30
Somun plastik M6
Kilitleme kolu komple
Kilitleme kolu mili
Segman emn. Mil 8 DIN 471
Mandal saplaması
Mandal saplaması mili
Segman emn. Mil 6 DIN 471
Kilitleme mandalı
Adaptör gövdesi
Adaptör gövde contası
Burç sarı
Klape flanşı contası
Klape flanşı komple
Klape contası
Klape sacı
Plastik vidası M5x12 Paslanmaz
Oring Ø9.92x2.62
Oring 82,14x3.53
Klape gövdesi
Klape somunu
Hortum tutucu tapası
Pul Ø10xØ20x2 Paslanmaz
Klape yayı paslanmaz
Klape borusu komple
Kupilya 3.2x18 TS 2339/1 Paslanmaz
Koruma körüğü
Koruma körüğü flanşı
Plastik vidası Ø4x8
Kaval flanş contası
Kaval flanşı
Tozlama kavalı
Etiket çıkartma atomic
Kumanda masalı komple
Biyel
Emniyet segmanı Ø10 mil
Yaylı pim 4x18 TS 2424 DIN 1481
Pul Ø10.2xØ15x0.8 Paslanmaz
Biyel sacı
Mesafe burcu
Somun 6kö. Emn. M4 Paslanmaz
Emniyet segmanı 3,2
ADET
1
1
1
1
1
2
2
2
2
2
4
2
2
4
2
1
1
1
1
1
1
1
4
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
5
1
1
1
1
1
1
2
2
1
2
1
1
2
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: DEPO GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
2002661
2002603
2002613
2002612
2002037
2002611
0103060
0101053
2001420
2001413
2001414
0005030
0005031
0005002
0005002
2002049
2002619
2002670
0101264
2005004
2005007
2005006
2005003
0109256
2002692
2002693
2002694
Biyel pimi
Yakıt deposu
Yakıt deposu süzgeci
Conta kapak - yakıt
Kapak süngeri
Yakıt deposu kapağı
Pul 1/4
Civata SB. M6x12 TS 1020/8
Yakıt manşeti
Yakıt flitresi
Hortum kelepçesi
Yakit hortumu Ø2.5xØ6x300
Yakıt hortumu şeffaf Ø3xØ6x150
Hortum ilaç pvc 8x12x400 mm.
Hortum ilaç pvc 8x12x260 mm.
Oring 31.5x3
Depo ara nipeli
İlaç deposu rekoru-Beyaz
Civata 6 kö.B. M4x20 Paslanmaz
Kap komple
Huni
Süzgeç
Kap ölçü
Kelepçe tel 140mm.
Havalandırma nipeli şapkası
Havalandırma nipeli somunu
Havalandırma nipeli lastiği
ADET
2
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: PÜSKÜRTME GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
2003602
0109028
0109222
2003601
0109221
0109324
2003125
2003124
0109323
2003076
0005037
0005038
2003118
2003605
2003606
2003079
2003107
2003108
2003105
2003097
2003091
2003092
2003094
0103051
0101131
2003093
2008602
2003111
2003038
2003002
2003104
2003101
2003102
2003103
2003099
2003098
0109217
0109218
0101004
0102032
2003013
0005002
2003608
2003609
0102027
2003607
2003121
Boğumlu hortum Ø63
Kelepçe 51-72
Kelepçe 80-100
Dirsek
Plastik kelepçe (siyah) 450x8
Hortum kelepçesi tel
Nipel musluk yuvası
Yuva musluk (Atomic)
Küresel vana ¼’’
Tozlama adaptörü tapası
Hortum ilaç pvc 10x14mm
Kablo koruma spirali CPC 8,5B
Stop düğmesi komple atomic
Kabza sol
Tetik kapatma parçası
Kabza sağ
Özel plastik civatası 3,9x15
Özel plastik civatası 3,9x19
Kelepçe sıkma civatası
Kelepçe pulu
Plastik kelepçe sol
Plastik kelepçe sağ
Kelepçe tutucusu komple
Rondela A5,3 TS 79/2
Saç vidası 4,8x22
Plastik kelepçe bileziği
Topraklama kablosu
Püskürtme başlığı komple
Debi musluğu (siyah) yeni
Oring 12x2,2
Püskürtme gövdesi
Sızdırmazlık halkası
Gövde rakoru
Püskürtme konisi
Püskürtme memesi
Meme kapağı
Saç vidası 2,9x19 T.V.H.B.
Saç vidası 4,8x13 T.V.S.B.
Civata SB. 4x20
Somun plastikli M4
Boru püskürtme 63x600 mm.
Hortum ilaç pvc 8x12x380 mm.
Tel static komple
Zincir static komple
Somun plastik M6
Kaşık statik
Kabze komple atomic
ADET
1
3
1
1
1
3
2
1
1
1
2
1,200mt.
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: PÜSKÜRTME GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
49
50
51
52
53
54
55
56
2003603
2003702
0102009
0101071
2003074
2003075
0108049
2003131
Tozlama adaptörü Astron
Dirsek destek parçası
Somun 6Kö.M5 TS 1026/2-8A
Civata S.B. M5x30 TS 1020/8
Tozlama ayar kolu
Tozlama klapesi
Emniyet segmanı tırnaklı 5
Debi ayar musluğu komple
ADET
1
1
2
2
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞASİ GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
2001601
2004622
2001620
0102027
2001602
6001004
2001632
2001612
2001627
0103014
0103020
0102015
2008601
2008110
0102009
2001603
2001619
0101048
0102007
2001608
2001613
2001624
2001623
0108055
0103004
2001622
2001609
2001614
2001606
0102029
2002665
3601050
0102007
2001610
2001621
0109225
0103051
2001635
Şasi gövde
Titreşim takozu uzun vidalı
Pul Ø6,5X22X3
Somun plastik M6
Sırt minderi Atomic
Plastik perçin
Kayış halkası paslanmaz
Kayış Atomic
Civata özel M6X15
Rondela A6,4 TS 79/2
Rondela B6 TS 79/27
Somun 6kö. şapkalı M6 TS 1026/101
Gaz spirali atomic Mitsubishi
Rolanti ayar vidası
Somun 6 kö.B. M5
Ayar gövdesi
Gövde tutucusu komple
Civata 6 kö.B. M6X12 TS 1021/1 88A
Somun M6
Gaz ayar kolu komple
Gaz kolu elciği
Spiral tel yuvası
Mafsal burcu
Segman emn. Mil 3 DIN 471
Pul M8
Somun özel M8X1
Toz ayar kolu
Toz kolu elciği
Toz ayar kolu braketi
Somun 6Kö.Emn. M8 TS 1026/22-8A
Tozlama ara kol
Yaylı klips
Somun M6
Muylu yuvası komple
Muylu
Plastik vidası 5X12
Rondela A5,3 TS 79/2
Tıkaç
ADET
1
3
4
4
1
4
2
2
2
3
4
2
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
4
4
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: VANTİLATÖR GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 50014-2000076
Mamül adı
: ATOMIC 5014 MPG SIRT ATOMİZÖRÜ
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
2004602
2004603
2004604
0103033
0109224
2004611
2004610
0109227
2004614
2004601
2004620
0103019
0101101
0101069
0103051
0101067
2001611
0102039
2004606
2004608
0103060
0103020
0101077
2004613
0101068
2005604
2008700
2008023
1005040
Kapak emiş
Kapak motor
Emiş muhafaza
Pul M4
Plastik vidası Ø4X8
Motor sacı sol
Motor sacı sağ
Plastik vidası 3x6 paslanmaz
Rotor adaptörü
Rotor
Rotor burcu
Pul tırtıllı – çanak M6 (WURTH)
Civata imbus M6X35 TS 1020/10
Civata SB. M5X25 TS 1020/8
Rondela A5,3 TS 79/2
Civata SB. M5X60 TS 1020/8
Titreşim takozu somunu M6
Somun plastikli M5
U sıkma sacı
Kare somun M6
Pul 1/4”
Yaylı rondela M6
Civata 6 kö.B. M6X45
Mıtsubishi ara sacı
Civata imbus M6X40 TS 1020/10
Etiket motor 5014 MPG
Motor Mitsubishi T320 PSD-SAL
Şim tozlama (Bobin ayar)
Garanti Belgesi – İlk çalıştırma kuponu
ADET
1
1
1
4
4
1
1
4
1
1
3
3
3
10
12
2
2
12
4
4
4
8
4
1
4
1
1
2
1
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
1
File Size
615 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content