close

Enter

Log in using OpenID

2000079 Profi 50MP

embedDownload
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: ŞASİ GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 2000079
Mamül adı
: PROFI 50 MP ÜFLEME
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
2001601
2004622
2001620
0102027
2001602
6001004
2001632
2001612
2001627
0103014
0103020
0102015
2001635
2002603
2002613
2002612
2002611
0103060
0101053
2001420
2001413
2001414
0005030
0005031
2005004
2005007
2005006
2005003
- STANDART NO
Şasi gövde
Titreşim takozu uzun vidalı
Pul Ø6,5X22X3
Somun plastik M6
Sırt minderi Atomic
Plastik perçin
Kayış halkası paslanmaz
Kayış Atomic
Civata özel M6X15
Rondela A6,4 TS 79/2
Yaylı rondela M6 TS 79/27
Somun 6kö. şapkalı M6 TS 1026/101
Şasi tapası
Yakıt deposu
Yakıt deposu süzgeci
Conta kapak astron
Yakıt deposu kapağı
Pul 1/4”
Civata SB. M6x12 TS 1020/8
Yakıt manşeti (W)
Yakıt filtresi
Hortum tel kelepçesi 6,8mm
Hortum yakıt 2,5x6,0
Hortum yakıt 3,0x6,0
Kap komple
Huni
Süzgeç
Kap ölçü
ADET
1
4
4
4
1
4
2
2
2
2
4
2
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: VANTİLATÖR GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 2000079
Mamül adı
: PROFI 50 MP ÜFLEME
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
2004602
2004603
2004604
0103033
0109224
2004611
2004610
0109227
2004614
2004601
2004620
0103019
0101101
0101069
0103051
0101067
2001611
0102039
0109225
2004606
2004608
0103014
0103020
0101202
2004613
0101068
2004619
2004605
2005406
2008700
2005405
2008023
1005034
1005027
Kapak emiş
Kapak motor
Emiş muhafaza
Rondela A4,3 TS 79/2
Plastik vidası Ø4X8
Motor sacı sol
Motor sacı sağ
Plastik vidası 3X6 paslanmaz
Rotor adaptörü
Rotor
Rotor burcu
Pul tırtıllı – çanak M6 (WURTH)
Civata imbus M6X35 TS 1020/10
Civata SB. M5X25 TS 1020/8
Rondela A5,3 TS 79/2
Civata SB. M5X60 TS 1020/8
Titreşim takozu somunu M6
Somun plastikli M5
Plastik vidası Ø5x12
U sıkma sacı
Kare somun
Rondela A6,4 TS 79/2
Yaylı rondela M6
Civat 6kö.B. M6x35
Mıtsubishi ara sacı
Civata imbus M6X40 TS 1020/10
Conta kapak üfleme
Üfleme kapağı
Etiket motor Profi 50 MP
Motor Mitsubishi T320 PSD-SAL
Etiket seri no Profi 50 MP
Şim tozlama (Bobin ayar)
Garanti Belgesi - İmalat
İlk çalıştırma kuponu genel
ADET
1
1
1
4
4
1
1
4
1
1
3
3
3
10
16
2
2
12
4
4
4
4
8
4
1
4
1
1
1
1
1
2
1
1
MAMÜL PARÇA LİSTESİ
Grup
: PÜSKÜRTME GRUBU
Mamül kodu
: 40 - 2000079
Mamül adı
: PROFI 50 MP ÜFLEME
SIRA
PARÇA
PARÇA ADI - STANDART NO
NO
KODU
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
2003610
0109222
0109221
2003601
0109030
2003404
0106207
2003401
2003402
2003403
2003093
2003091
2003092
2003105
2003097
2003094
0103051
0101131
2008602
2003118
2002808
0005038
2003078
2003089
2003085
2003079
2003107
2003108
0101130
2003086
0103014
0101162
2003407
Boğumlu hortum Ø75
Kelepçe 80-100
Plastik kelepçe (siyah) 450x8
Dirsek
Kelepçe 70-90 paslanmaz
Boru adaptörü
Oring 71,2x3,53
Boru üfleme
Orta boru
Uç boru
Plastik kelepçe bileziği
Plastik kelepçe sol
Plastik kelepçe sağ
Kelepçe sıkma civatası
Kelepçe pulu
Kelepçe tutucusu komple
Rondela A5,3 TS 79/2
Saç vidası 4,8x22
Topraklama kablosu
Stop düğmesi komple atomic
Spiral gaz atomix
Kablo koruma spirali CPC 8,5B
Kabza sol
Gaz kolu tutucusu komple
Gaz tetiği
Kabza sağ
Özel plastik civatası 3,9x15
Özel plastik civatası 3,9x19
Saç vidası 3,9x9
Gaz kolu
Rondela A6,4 TS 79/2
Civata SB. M6x15 TS 1020/8
Kabza komple profi
ADET
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1,200mt.
1
1
1
1
1
3
1
1
1
1
1
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
0
File Size
499 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content