close

Enter

Log in using OpenID

33. Aukcija antikviteta i slika

embedDownload
,
Art
Madl
a u c t i o n h o u s e
Prva aukcijska kuća u Srbiji
A U K C I J A A N T I K V I T E TA I S L I K A
Izložba:
12 - 19. januar 2014. godine. Vreme: 10 – 20h
Zepter EXPO, Masarikova 4 (Ex - RK Kluz)
Beograd
Aukcija:
19. januar 2014. godine. Vreme: 19h
Beograd
A N T I Q U I T I E S & PA I N T I N G S A U C T I O N
Viewing:
12 - 19. January 2014. (10 a.m. – 8 p.m.)
Zepter EXPO, 4, Masarikova Street (Ex - RK Kluz)
Belgrade
Auction sale:
19. January 2014. (7p.m.)
Belgrade
1.
Kristalna Biedermeier čaša
XIX vek. Visina: 12 cm.
€ 50
2.
Par rukom oslikanih čaša
Visina: 20 cm. (2 kom.)
€ 50
3.
Staklena vaza u Jugendstilu
Nemačka, Poschinger, Frauenau. Visina: 26 cm.
€ 100
6
7
8
6.
Meissen doza za šećer i dve posude
Zwiebel Muster. Porcelan oslikan rukom.
Visina doze: 6,5 cm.
€ 50 ( 3 kom.)
4.
Meissen vaza
Porcelan. Rukom oslikana. Visina: 21 cm.
€ 50
5.
Supijera
Nemačka, kraj XIX veka. Villeroy & Bosh, Dresden.
Visina: 26 cm, prečnik: 30 cm. € 50
9.
Muzicirajući par
Porcelan. Nemačka. Kraj XIX veka.
Passau. Dressel, Krister & Co. € 50
10.
Herend figura nage devojke
Mađarska. Porcelan. Visina: 37 cm. € 100
11.
Porcelanska figura devojke
7.
Meissen korpica za slatkiše
€ 65
Nemačka. Porcelan, rukom oslikan. Prečnik: 18 cm. Mađarska. Visina: 22 cm.
€ 50
8.
Herend činija sa poklopcem
Mađarska. Rukom oslikan porcelan. Visina: 13,5 cm.
€ 75
13
14
12.
Oslikane
keramičke pločice
15
Delft, Holandija, oko 1700.
Dimenzije: 26 x 26 cm.
13.
Srebrna tacna
Čehoslovačka. Oko 1930. Težina: 425 gr.
€ 300 (4 kom.)
Dimenzije: 35 x 15 cm.
€ 175
16
14.
Posuda sa poklopcem
Christofle,Francuska. Posrebreno. Visina: 12 cm.
€ 50
15.
Biedermeier srebrna tacna
Nemačka. XIX vek. Težina: 100 gr. Dimenzije: 25 x 15 cm.
€ 50
17.
Štap sa srebrnom drškom
Austrougarska. Žig: Diana. Dužina: 86 cm.
€ 50
16.
Srebrna činija
Holandija. 4 žiga. Težina: 100gr. Dužina: 13 cm.
€ 50
18.
Srebrni servis za kafu
Austrija. Kraj XIX veka. Prečnik poslužavnika: 50
cm. Ukupno: 1800 gr.
€ 900 (5 delova)
19.
Art Deco ram za fotografiju
Posrebren. Oko 1925. Dimenzije: 32 x 23 cm.
€ 65
20.
Art Deco lampa
sa figurom balerine. Oko 1900. Visina: 40 cm.
€ 325
21.
Art Deco zlatni džepni sat
Vacheron & Constantin. Švajcarska. Zlato: 18
karata. Oko 1930. Prečnik: 48 cm.
Proizveden za trgovinu Milana T. Stefanovitch-a.
€ 1.600
23.
Zidni pozlaćeni sat
Barokni stil. Otkucava na pola i
pun sat. Visina: 70 cm. € 200
22.
Stoni sat
Nemačka, od 1930. Lauffer. Zvoni na četvrt,
pola i pun sat sa Westminster melodijom.
Dimenzije: 49 x 21,5 cm.
€ 200
24.
Pozlaćeno ogledalo
u Empire stilu
Brušeno staklo. Visina: 91 cm. € 250
25.
Pozlaćeno ogledalo
Brušene ivice. Visina: 106 cm.
€ 225
26
27
26.
Prsten
Safiri (2.3 ct). Topaz. Srebro.
€ 250
27.
Prsten
Rubini (1.4 ct). Topaz. Srebro. € 275
28.
Minđuše
Tanzaniti (1.15 ct). Dijamanti. Srebro.
€ 375
29.
Secesijski broš sa brilijantima
Austrougarska. Oko 1900. Stari šlif, 30
brilijanata cca 2.3 ct. Srebro i zlato.
Dužina: 4.5 cm.
€ 1.300
28
30.
Ovalni stočić
XIX vek. Drvo-furnir. Dimenzije: 80 x 55 x 45 cm.
€ 150
31.
Netiš
Biedermeier. Dimenzije: 78 x 61 x 45 cm.
€ 200
32.
Mapa južne Evrope
Matthaeo Seutter (1647-1756)
Početak XVIII veka, 54 x 60 cm.
€ 400
33.
Relikvijar
Rusija. XIX vek.Bronza.Visina: 40 cm.
€ 300
34.
Ikona Vavedenje Bogorodičino
Levantinski barok (Grčka-Makedonija). Ulje na dasci,
prva polovina XVIII veka.
Dimenzije: 35 x 26 cm. (ošt. plamenom kandila)
€ 350
35.
STOJAN ARALICA (1883-1980)
Oborena korpa s ružama
Akvarel na hartiji, 11 x 20 cm. Sign.
€ 300
37.
MILOŠ BABIĆ (1904-1968)
Petao na drvetu
Pastel, 70 x 50 cm. 1949. Sign.
€ 225
38.
DANICA BASTA (1951)
Kompozicija
Ulje na platnu, 36 x 42 cm. 1977. Sign.
€ 200
36.
DANICA ANTIĆ (1916-1989)
Stari Beograd u krošnji
Ulje na platnu, 100 x 70 cm. Oko 1965.
Sign.
€ 1500
39.
DANICA BASTA
Bez naziva
Akril na platnu, 80 x 100 cm. 1994. Sign.
€ 850
40.
DORU BOSIOK (1950)
Dama sa šeširom
Litografija u boji dorađena pozlatom,
33 x 28 cm. Oko 1985. Sign.
€ 450
42.
KOSTA BRADIĆ (1927)
Kompozicija
Ulje na šperu, 30 x 34 cm. 1995. Sign.
€ 400
41.
JANKO BRAŠIĆ (1906-1994)
Portret muškarca
Ulje na platnu, 45 x 36 cm. 1986. Sign.
€ 150
43.
KOSTA BRADIĆ
Mrtva priroda
Ulje na lesonitu, 31 x 38 cm. 2000. Sign.
€ 350
44.
SLAVA BOGOJEVIĆ (1922-1978)
Šuma pod mesečinom
Ulje na lesonitu, 26 x 42,5 cm. Oko 1965.
€ 225
45.
SLAVA BOGOJEVIĆ
Svirač
Ulje na kartonu, 66 x 46 cm. 1957. Sign.
€ 1100
46.
ŽIVKO ĐAK (1942-2011)
Vaga
Grafika, A.O. 28 x 23 cm. 1992. Sign.
€ 100
47.
CVETAN DIMOVSKI (1942)
Danaja
Akvatinta u boji 14/20, 55 x 74 cm. 1973. Sign.
€ 120
48.
KSENIJA DIVJAK (1924-1995)
Agamemnon
Ulje na platnu, 46 x 34 cm. Oko 1990. Sign.
€ 600
50.
DOROŠKI
Makedonska kasaba
Ulje na kartonu, 33 x 49 cm. 1924. Sign.
€ 175
52.
MILENKO ĐURIĆ (1894-1945)
Sarajevo
Olovka na hartiji, 40 x 29 cm. 1923. Sign.
€ 150
49.
VASA DOLOVAČKI (1960)
Otac Petar
Crtež olovkom u boji, 35 x 24 cm. 2003. Sign.
€ 200
51.
DRAGO DOŠEN (1943)
Predeo 103
Tuševi i pero na hartiji, 50 x 45 cm. Sign.
€ 300
53.
STOJAN ĐURIĆ (1962)
Motiv iz Žablja sa krošnjama i kućama
Ulje na lesonitu, 37 x 45 cm. 1996. Sign.
€ 250
54.
MIODRAG DADO ĐURIĆ (1933-2010)
Portret mladića sa Cetinja
Ulje na kartonu, 40 x 30 cm. 1953. Sign.
€ 2400
56.
FILAKOVAC VLADIMIR
(1892-1972)
Ispaša
Ulje na kartonu, 44 x 59 cm.
1913. Sign.
€ 1500
55.
MIODRAG DADO ĐURIĆ
Šjora Meri
Akvarel, 40 x 30 cm. 1952. Sign.
€ 1600
57.
BRANKO FILIPOVIĆ FILO (1924-1997)
Bez naziva
Ulje na platnu, 82 x 100 cm. 1979. Sign.
€ 3800
Reprodukovano u katalogu galerije Lambert,
Paris 4e gde je izlagao maja 1980.
58.
BRANKO FILIPOVIĆ FILO
Kompozicija
Ulje na platnu, 73 x 54 cm. Oko 1978. Sign.
€ 1250
59.
FRANJO FILIPOVIĆ (1930-2009)
Mrtva priroda
Ulje na staklu, 38 x 38 cm. 1964. Sign.
€ 450
60.
J. FAKETITS
Planinski pejzaž
Ulje na platnu kaš. na karton,
37,5 x 27 cm. 1933. Sign.
€ 50
61.
NIKOLA GRAOVAC (1907-2000)
Portret žene
Ulje na platnu kaš. na lesonit, 25 x 18 cm. Sign.
€ 300
62.
RATOMIR GLIGORIJEVIĆ GLIGA
(1918-2006)
Kosovski božuri
Ulje na platnu, 54 x 72 cm. Sign.
€ 350
63.
RATOMIR GLIGORIJEVIĆ GLIGA
Šipražje
€ 350
64.
NEDELJKO GVOZDENOVIĆ (1902-1988)
Pejzaž
Ulje na platnu kaš. na lesonit, 20 x 26 cm. Sign.
€ 1450
65.
ALEKSEJ VASILJEVIČ HANZEN (1876-1937)
Hridi i more
Ulje na platnu, 126 x106 cm. Sign.
€ 7200
66.
NUSRET HRVANOVIĆ (1939)
Zov
Akvatinta A.O. 48 x 60 cm. 1980. Sign.
€ 100
67.
BOŽA ILIĆ (1919-1993)
Pejzaž
Ulje na platnu kaš. na karton, 22 x 29 cm. 1977. Sign.
€ 800
68.
ĐORĐE IVAČKOVIĆ (1930-2012)
Bez naziva
Grafika 24/35, 19 x 20 cm. Sign.
€ 100
69.
SLOBODAN ILIĆ GANE
Seosko domaćinstvo
Ulje na platnu, 55 x 72 cm. 1957. Sign.
€ 150
70.
OLJA IVANJICKI (1931-2009)
Hičkokov svet
Grafika na hartiji (rukom docrtano),
50 x 70 cm. 1974. Sign.
€ 150
71.
OLJA IVANJICKI
Naš susret iz trećeg milenijuma
Kombinovana tehnika, 70 x 100 cm. 1985. Sign.
€ 300
72.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE (1925-2008)
Čelista
Ulje na kartonu, 20 x 17 cm. 1994. Sign.
€ 100
73.
ALEKSANDAR JEREMIĆ CIBE
Beogradski motiv
Ulje na platnu, 51 x 36 cm. 1952. Sign.
€ 300
74.
LJUBODRAG JANKOVIĆ JALE (1932)
Plodovi
Kombinovana tehnika na kartonu,
31 x 38 cm. 2008. Sign.
€ 200
75.
MARTIN JONAŠ (1924-1996)
Rašljar
Ulje na lesonitu, 50 x 60 cm. 1964. Sign.
€ 450
76.
DRAGOLJUB JOVIČIĆ (1964)
Kuća pored zemunskog parka
Ulje na platnu, 35 x 25 cm. 2006.
Sign. na poleđini
€ 100
77.
EUGEN KOČIŠ
Danas letenja nema
Ulje na ultrapasu, 39 x 32 cm. 2005. Sign.
€ 300
78.
HAJRUDIN KUJUNDŽIĆ (1915-1986)
Iz ciklusa Pompeja
Ulje na platnu, 68 x 54 cm. Oko 1965. Sign.
€ 700
79.
GRUJICA LAZAREVIĆ (1931-2003)
Obala
Akvarel, 36 x 52 cm. 1995. Sign.
€ 100
80.
MOMO KAPOR (1937-2010)
Ada
Ulje na platnu, 41 x 46 cm. 1991. Sign.
€ 800
81.
MOMO KAPOR
Materinstvo 2
Pastel, 70 x 50 cm. 2002. Sign.
€ 1200
82.
STJEPAN FJODOROVIČ KOLESNIKOV
(1879-1955)
Sv. Nikola
Tempera na kartonu, 50 x 36,5 cm. Oko 1925. Sign.
€ 4800
83.
ALEKSANDAR LUKOVIĆ LUKIJAN
(1924)
Aplauz sa produženim rukama
Ulje na platnu, 60 x 40 cm. 1998. Sign.
€ 400
84.
MARIO MASKARELI (1918-1996)
Cveće
Ulje na platnu, 30 x 25 cm. 1989. Sign.
€ 250
86.
MARIO MASKARELI
Figura s leđa
Ulje na platnu, 60 x 60 cm. Oko 1960.
€ 650
85.
MARIO MASKARELI
Cveće
Ulje na platnu, 73 x 92 cm. 1969. Sign.
€ 900
87.
MARIO MASKARELI
Prčanj
Akvarel na hartiji, 28 x 19 cm. 1993. Sign.
€ 350
88.
DRAGAN MARTINOVIĆ (1957)
Jugnulo
Ulje na platnu kaš. na dasku,
90 x 62 cm. 1985. € 950
89.
PETAR MAZEV (1927-1993)
Crvena ekspresija
Ulje na platnu, 60 x 60 cm. 1983. Sign.
€ 1850
90.
MARTIN MEHKEK (1936)
Portret ciganke
Ulje na staklu, 38 x 36 cm. 1964. Sign.
€ 350
91.
MILORAD BATA MIHAILOVIĆ (1923-2011)
Beograd sa krova Akademije Nauka
Gvaš na hartiji kaš. na karton, 42 x 95 cm. Oko 1955. Sign. na poleđini
€ 750
92.
MILIĆ OD MAČVE (1934-2000)
Krik praroditelja sa velikog Vračara
Ulje na šperu, 32 x 40 cm. 1985. Sign.
€ 1300
94.
MILIĆ OD MAČVE
Uspenje
Jajčana tempera na dasci,
30 x 40 cm. 1973. Sign.
€ 1600
93.
MILIĆ OD MAČVE
Tajanstvena magaza iz Trbušca
Ulje na šperu, 22 x 27 cm. 1986. Sign.
€ 900
95.
MILIĆ OD MAČVE
Bezbrojni juriši
Ulje na platnu kaš. na šper,
20 x 16 cm. 1963. Sign.
€ 900
96.
MILIĆ OD MAČVE
Sudbonosni dani
Ulje na platnu, 41 x 70 cm. 1963. Sign.
€ 3800
97.
MILIĆ OD MAČVE
Put do slobode
Ulje na platnu, 20 x 21 cm. 1964. Sign.
€ 950
98.
MILIĆ OD MAČVE
Poslednji let
Ulje na platnu, 22 x 24 cm. 1965. Sign.
€ 950
99.
DUŠAN MIKONJIĆ (1940)
Beograd
Ulje na platnu, 80 x 250 cm. 1999. Sign.
€ 450
100. VLADAN MICIĆ MICKE (1945)
U čast Leonarda
Bakropis, 33 x 26 cm. 1996. Sign.
€ 100
102. KOLJA MILUNOVIĆ (1935)
Bez naziva
Bronzana figura, visina 21 cm. Sign.
€ 200
101. SLOBODAN MILOSAVLJEVIĆ GANE
Povratak
Ulje na kartonu, 25 x 20 cm. 1997. Sign.
€ 100
103. MILUN MITROVIĆ (1922-2010)
Zrelo žito
Pastel na kartonu, 50 x 65 cm. 1982. Sign.
€ 325
104. BRANKO MILJUŠ (1936-2012)
San
Ulje na platnu, 50 X 100 cm. 1958. Sign.
€ 800
105. PEĐA MILOSAVLJEVIĆ
(1908-1987)
Violončelistkinja
Akvarel, 41,5 x29 cm. 1985. Sign.
€ 175
106. PEĐA MILOSAVLJEVIĆ
Dubrovačke arkade
Akvarel, 31 x 44 cm. Oko 1960.
€ 350
107. ISMET MUJEZINOVIĆ ( 1907-1984)
Sarajevo
Akvarel, 39 x 29 cm. 1927. Sign.
€ 400
108. GIUSEPPE NOGARI (1699-1763) Attrib.
Old man with medalion
Ulje na platnu, 66 x 49 cm.
€ 4800
109. VIRGILIJE NEVJESTIĆ (1935-2003)
Bez naziva
Grafika, 46 x 35 cm. 1970. Sign.
€ 100
111. N.N.
Akt s leđa
Ulje na dasci, 41 x 21 cm.
113. N.N.
Kompozicija u duhu Mediale
Ulje na platnu, 135 x 60 cm.
€ 100
€ 525
110. MILIVOJ NIKOLAJEVIĆ (1912-1988)
Zbijeno granje u vodi
Serigrafija 17/42, 44 x 70 cm. 1965. Sign.
€ 100
112. N.N.
Borba bivola na pusti
Ulje na platnu, 70 x 85 cm. Oko 1900. Sign.
€ 350
114. N.N.
Ogledanje
Ugljen na hartiji, 40 x 28 cm. 1940.
€ 200
115. MIODRAG NAGORNI (1932)
Čovek u lavirintu života
Enkaustika i pesak na kartonu, 46 x 61 cm. 1965. Sign.
€ 525
116. MIODRAG NAGORNI (1932)
U kasapnici
Ulje na kartonu, 39 x 46 cm. Oko 1980. Sign.
€ 900
117. BRANKO OMČIKUS (1922-2011)
Dunje
Ulje na platnu, 45 x 54 cm. 1997. Sign.
€ 300
118. BRANKO OMČIKUS
Kompozicija
Ulje na platnu, 45 x 56 cm. 1965. Sign.
€ 350
119. ANKICA OPREŠNIK (1919-2005)
Igračka II
Grafika 44/70, 44 x 70 cm. 1978. Sign.
€ 150
120. MIHAILO PETROV (1902-1983)
Morsko dno
Tempera na kartonu, 35 x 24,5 cm. Oko 1960.
€ 350
121. MIODRAG PETROVIĆ (1888-1950)
Svodovi kod manastira Vratna
Ulje na kartonu, 49 x 30 cm. Oko 1920.
€ 850
122. MOŠA PIJADE (1890-1957)
Ivan Čolović, politički sužanj iz Sr. Mitrovice
Crtež, 28 x 20 cm. 1925. Sign.
€ 300
123. MIĆA POPOVIĆ (1923-1996)
Za barom
Tuš na hartiji, 22 x 30 cm. 1982. Sign.
€ 200
124. PABLO PICASSO (1881-1973)
Imaginary portrait
Litografija u boji 13/250, 70 x 50 cm.
20.3.1969. Sign.
€ 3800
125. BOŽA PRODANOVIĆ (1923-2006)
Duždeva palata u Veneciji
Grafika, 31 x 46 cm. 1964. Sign.
€ 100
126. BOŽA PRODANOVIĆ
Konak kneginje Ljubice
Bakropis E.A. 11 x 15 cm. Sign.
€ 75
127. ZLATKO PRICA (1916-2003)
Žena
Bakrorez, 30 x 25 cm. 1951. Sign.
€ 100
128. JOVAN RAKIDŽIĆ (1944)
Polje II
Akril na čvrstoj podlozi, 42 x 50 cm. 2011. Sign.
€ 200
129. Z. POPOVIĆ
Luka
Ulje na platnu, 38 x 62 cm. 1986. Sign.
€ 100
130. Z. POPOVIĆ
Riva
Ulje na platnu/ oštećeno, 54 x 80 cm. Sign.
€ 150
131. UROŠ PREDIĆ (1857-1953)
Sv. Jovan Krstitelj
Ulje na platnu, 110 x 68 cm. 1923. Sign.
€ 6500
132. IVAN RADOVIĆ (1894-1973)
Akt
Tuš, 19 x 22 cm. Oko 1920. Sign.
€ 300
133. PAVEL RUŽIČKA (1888-1973)
Mrtva priroda sa patkom
Ulje na kartonu, 71 x 50 cm. 1931. Sign.
€ 325
134. SAVA RAJKOVIĆ (1903-1977)
Glava starca
Sangvina, 20 x 16 cm. Sign.
€ 75
135. SAVA RAJKOVIĆ
Portret glumca
Ugljen i kreda na hartiji, 22 x 16 cm. Sign.
€ 75
136. BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM (1926-1986)
Kompozicija I
Tuš i akvarel, 44 x 30 cm. 1985. Sign.
€ 275
137. BOGIĆ RISIMOVIĆ RISIM
Kompozicija II
€ 275
138. MILENKO ŠERBAN (1907-1979)
Ulaz u portu (Čerević)
Ulje na lesonitu, 52 x 39 cm. Oko 1950.
€ 2300
Popisano pod rednim brojem 207 u monografiji,
Irina Subotić (1997)
139. MILENKO ŠERBAN
Portret Ide Starčević
Ulje na platnu, 65 x 50 cm. Oko 1935. Sign.
€ 1600
Reprodukovano i popisano pod rednim brojem
91 u monografiji, Irina Subotić (1997)
140. VELJKO STANOJEVIĆ (1892-1967)
Pred oluju
Ulje na platnu kaš. na karton, 26 x 26 cm. Oko 1960. Sign.
€ 250
141. SLAVKO ŠĆEPANOVIĆ
Sizif
Ulje na platnu, 70 x 55 cm. Sign.
€ 150
143. IVICA ŠIŠKO (1946)
Bez naziva
Bakropis akvatinta E.A. II/VII, 73 x 55 cm. 1978/9. Sign.
€ 50
142. DRAGIŠA STANISAVLJEVIĆ
(1921-2012)
Par
Drvena figura, visina 26 cm. Sign.
€ 200
144. BORIS STANOJČIĆ (1932-2009)
Vizavi starog Beograda
Ulje na platnu, 20 x 30 cm. 2005. Sign.
€ 300
145. ŽARKO STEFANČIĆ (1950)
Nedeljno popodne
Ulje na platnu, 91 x 60 cm. 1982. Sign.
€ 600
146. VILIM SVEĆNJAK (1906-1993)
Majka i dete (Bogorodica)
Ulje na platnu, 60 x 40 cm. 1955-60. Sign.
€ 800
147. BISENIJA TEREŠČENKO (1974)
Zlatoruni ovan
Mozaik, 39 x 27 cm. 2010. Sign.
€ 925
148. SAVA STOJKOV (1925)
Zrela žita
Ulje na staklu, 64 x 54 cm. 1986. Sign.
€ 1400
149. UROŠ TOŠKOVIĆ (1932)
Stari ribar
Tuš, 36 x 26 cm. 1972. Sign.
€ 250
150. UROŠ TOŠKOVIĆ
Kazna
Tuš, 30 x 22,5 cm. 1974. Sign.
€ 250
151. UROŠ TOŠKOVIĆ
Ratnik
Akvarel i tuš, 29 x 16 cm. 1985. Sign.
€ 150
152. RADOVAN MIĆA TRNAVAC (1950)
Podmornica
Ulje na platnu kaš. na karton, 30 x 30 cm. 2002. Sign.
€ 275
153. ALEKSANDAR TOMAŠEVIĆ (1921-1968)
Trpeza
Ulje na platnu, 50 x 90 cm. 1958. Sign.
€ 4800
154. ALEKSANDAR TOMAŠEVIĆ
Pehar (motiv sa srednjovekovne freske)
Ulje na platnu, 53 x 72 cm. 1957.
€ 2400
155. JOŽE TISNIKAR (1928-1998)
Trojke
Ulje na dasci, 60 x 75 cm. Sign.
€ 800
156. MILAN TUCOVIC (1965)
Pustinjak
Kombinovana tehnika, 40 x 56 cm. 2005. Sign.
€ 450
157. PETAR UBAVKIĆ (1852-1910)
Karađorđe
Bronza, visina 12 cm. 1904.
€ 200
158. IVAN VEČENAJ (1920-2013)
Krave u štali
Ulje na staklu, 33 x 38 cm. 1961. Sign.
€ 450
159. FADIL VEJZOVIĆ (1943)
Pigmalionovo navještenje
Grafika E.A. 68 x 54 cm. 1986. Sign.
€ 50
160. ONDREJ VENJARSKI (1930)
Zima u selu
Ulje na platnu, 45 x 70 cm. Sign.
€ 300
161. VOJKAN VELIČKOVIĆ (1914-2001)
Jagodina, kuća Markovića
Ulje na platnu, 44 x 54 cm. 1983. Sign.
€ 250
162. MILOVAN VIDAK (1926-2003)
Bogojavljenje
Ulje na platnu kaš. na dasku, 12 x 16 cm. 1990.
€ 850
163. JOSIF VIDOJKOVIĆ (1938)
Šuma
Ulje na platnu, 20 x 30 cm. 1962. Sign. na poleđini
€ 200
164. ZORAN VUKOVIĆ (1947-2011)
Slomljena stolica Vinsenta Van Goga
Ulje na platnu, 89 x 109 cm. 1992. Sign. na poleđini
€ 1500
165. R.B. WOGLER
Motiv iz Boke
Akvarel, 17,5 x 36 cm. 1912. Sign.
€ 325
166. KAZIMIR WOSINSKI (1886-1970)
Portret devojke
Akvarel na hartiji, 58 x 48 cm. 1943.
€ 150
167. SAFET ZEC (1943)
Krošnje i voda
Komb. teh.,bakropis, suva igla, akvarel,
I stanje, 64 x 48 cm. 1984/5. Sign.
€ 400
168. JAGODA ŽIVADINOVIĆ (1949)
Ti si sunčev trag u meni
Ulje na platnu, 50 x 60 cm. 2004. Sign. na poleđini
€ 450
Author
Document
Category
Uncategorized
Views
4
File Size
3 173 KB
Tags
1/--pages
Report inappropriate content